Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Atalluss

Atalluss

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3637
  • Znaleziska 266
  • Mikroblog 3371
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 49

547

Przekleństwo obszarów zabudowanych

Przekleństwo obszarów zabudowanych

W losowych miejscach na Polskich drogach są ustawiane naciągane obszary zabudowane, bardzo często nawet gdzie takich zabudowań nie ma, i jest minimalny ruch pieszych, bezpiecznie można jechać 70-80, nawet 100 km/h, takie naciąganie powoduje tylko lekceważenie znaków, tam gdzie naprawdę potrzeba.

ErogowyDrogowy
z
wykop.pl
dodany: 22.03.2025, 23:07:57
  • 147
  • #
    wykop
  • #
    motoryzacja
  • #
    heheszki
  • #
    ciekawostki
  • #
    policja
  • #
    obszarzabudowany
Atalluss
Atalluss 23.03.2025, 16:54:50 via Wypiek
  • 1
W pobliżu miejscowości w której kiedyś mieszkałem jest taka miejscowość, las a w lesie dwa domu. Brak chodnika, brak pieszych, nie ma nic. Znak rozpoczęcia zabudowanego przed zakrętem, znak zakończenia 200 metrów dalej. Kiedyś straż miejska z fotoradarem ustawiała się tam regularnie a sami spali w aucie w lesie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

B3diSoprano
B3diSoprano
21.03.2025, 13:18:24
  • 228
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atalluss
Atalluss 21.03.2025, 15:36:56 via Wypiek
  • 5
Art. 75. Konst.
Ochrona lokatorów i polityka zaspokajania potrzeb mieszkaniowych
1.
Władze publiczne prowadzą politykę sprzyjającą zaspokojeniu potrzeb mieszkaniowych obywateli, w szczególności przeciwdziałają bezdomności, wspierają rozwój budownictwa socjalnego oraz popierają działania obywateli zmierzające do uzyskania własnego mieszkania.

Czyli ja jako obywatel mam konstytucyjny obowiązek obrony ojczyzny ale państwo nie spełnia konstytucyjnego obowiązku w zapewnieniu mi mieszkania to jest git?
  • Odpowiedz
Ana77
Ana77
14.03.2025, 03:18:15
  • 621
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 245
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atalluss
Atalluss 14.03.2025, 05:47:31 via Wypiek
  • 60
Może warto zadbać najpierw o siebie?
Atalluss - Może warto zadbać najpierw o siebie?

źródło: image_picker_E029D709-902E-45DF-BB53-E856AFA20F1D-42870-000041646A283CC4

Pobierz
  • Odpowiedz
dr3vil
dr3vil
06.03.2025, 20:04:42
  • 144
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atalluss
Atalluss 07.03.2025, 05:53:46 via Wypiek
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
saakaszi
saakaszi
05.03.2025, 12:09:22
  • 1425
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atalluss
Atalluss 05.03.2025, 12:42:53 via Wypiek
  • 20
Zwłaszcza, że miedź jest na zachodzie kraju, na samym krańcu Dolnośląskiego. Ruskie mogłyby sobie wjechać, zająć 3/4 polski a amerykańskie interesy byłyby nienaruszone
  • Odpowiedz

768

Białorusini to fajni ludzie

Krótki wywiad.

ntdc
z
streamable.com
dodany: 03.03.2025, 18:25:15
  • 152
  • #
    polska
  • #
    bialorus
  • #
    emigracja
  • #
    praca
  • #
    czujedobrzeczlowiek
  • #
    wygryw
Atalluss
Atalluss 04.03.2025, 07:46:37 via Wypiek
  • 13
Znam kilku Białorusinów. Jak sami mówią, oni czują się częścią Rosji. Ten ułamek opozycji który do nas przyjechał tworzy w Polsce mylne wrażenie, że naród chce walczyć z reżimem. Nie, nie chce. Ludziom dobrze się żyje w części Rosji zwanej Białorusią. W Mińsku mało kto zna język białoruski, większa część narodu mówi tylko w języku rosyjskim
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

464

Wojna na cła. Kanada zrywa umowę z firmą Muska

Wojna na cła. Kanada zrywa umowę z firmą Muska

Ontario, najludniejsza prowincja Kanady, ogłosiła zakaz udziału amerykańskich firm w przetargach rządowych oraz zerwała umowę z firmą Starlink. To wszystko odpowiedź na amerykańskie cła.

Bocian3843
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 03.02.2025, 19:09:10
  • 153
  • #
    kanada
  • #
    usa
  • #
    clo
  • #
    trump
  • #
    elonmusk
Atalluss
Atalluss 03.02.2025, 21:55:34 via Wypiek
  • 398
Dlaczego wy tak kibicujecie USA w tym starciu? Czy wy nie rozumiecie, że dobro Stanów wcale nie oznacza pozytywów dla Europy i Polski? Naszym interesem jest Polska gospodarka, nie Amerykańska. W tym przypadku powinniśmy kibicować Kanadzie, żeby pokazała Stanom jak bardzo cła są dla nich nieopłacalne, bo następne w kolejce są polskie firmy ;)
  • 35
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Atalluss
Atalluss 06.02.2025, 06:20:40 via Wypiek
  • 0
@mlodyboss A kwitnąca bezdomność, narkomania, brak dostępu do opieki medycznej w Stanach to nie upadek Ameryki? Może tam też zamiast naprawiać, lepiej będzie to obalić?

806

Gruzini mieli urządzenie, które zagłuszało sygnał zamykania auta.

Pokaż treści 18+

Gruzini mieli urządzenie, które zagłuszało sygnał zamykania auta.

Dwaj obywatele Gruzji, 35- i 40-latek, wpadli w ręce jaworznickiej policji po serii włamań do samochodów. Sprytni przestępcy stosowali nowoczesne metody używali zagłuszaczy sygnału, przez co kierowcy nieświadomie zostawiali swoje auta otwarte!

Lujaszek
z
kryminalki.pl
dodany: 05.02.2025, 05:29:51
  • 204
  • #
    zlodzieje
  • #
    polska
  • #
    gruzini
  • #
    policja
  • #
    przestepczosc
Atalluss
Atalluss 05.02.2025, 10:32:26 via Wypiek
  • 31
Pracowałem z gruzinami, to co tam się działo to cyrk. Chłop będąc na zleceniu u klientka, twierdząc, że wie lepiej od inwestora czego on potrzebuje potrafił się z nim poszarpać.
Kiedyś rozmawiałem z jednym z nich prywatnie, to jak twierdził w Gruzji każdy młody chce spędzić kilka miesięcy w więzieniu, bo to podnosi status społeczny. Najchętniej wybieraną pracą tam jest kradzież samochodów z Rosji XD
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2347

Manipulacje w ukraińskim filmie na YouTube o rzezi wołyńskiej

Pokaż treści 18+

Manipulacje w ukraińskim filmie na YouTube o rzezi wołyńskiej

Prośba o wykopanie na główną, być może ktoś z zasięgami na YouTube mógłby nagrać film, który odnosi się do poszczególnych manipulacji zawartych w filmie m.in. podważanie dowodów historycznych na których bazuje strona Polska. Poniżej link do ukraińskiego filmu z napisami PL.

AgentMahon
z
wykop.pl
dodany: 28.12.2024, 10:55:32
  • 230
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wolyn
  • #
    historia
  • #
    zychowicz
  • #
    polityka
Atalluss
Atalluss 28.12.2024, 13:28:03 via Wypiek
  • -28
Przecież to jest całkiem rzetelnie nagrany film, wam się w głowach już miesza.
W skrócie - ukraina nie ma innej możliwości nacisku na Polskę, jeśli chodzi o odbudowanie pomników żołnierzy UPA walczących z nkwd, niż blokowanie ekshumacji.
Możecie się z tym zgadzać, możecie się nie zgadzać ale w filmie jest to opowiedziane bezstronnie, pokazujące rację jednej i drugiej strony.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

460

8600 zł kary dla kierowcy za przerwę w ubezpieczeniu.

8600 zł kary dla kierowcy za przerwę w ubezpieczeniu.

Opis musi być

konto usunięte
z
autokult.pl
dodany: 27.12.2024, 13:50:55
  • 287
  • #
    ufg
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    auto
  • #
    polisa
  • #
    prawnik
Atalluss
Atalluss 28.12.2024, 07:07:53 via Wypiek
  • -1
Kupiłem kiedyś auto bez ważnego OC. W momencie podpisania umowy kupna/sprzedaży, w tym samym momencie wykupiłem ubezpieczenie przez internet. Miesiąc później dostałem pismo z karą 8600. Po odwołaniu się 1720.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kasza332
kasza332
23.12.2024, 19:42:57
  • 266
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atalluss
Atalluss 23.12.2024, 21:23:02 via Wypiek
  • 21
@kasza332 Najbardziej kwikłem jak zobaczyłem, że to zostało zapostowane na fanepageu które obserwuje 5k użytkowników, czyli praktycznie nikt. Polacy jako nacja mają kompleksy wywalone pod sufit
  • Odpowiedz

174

Żołnierz WOT twierdził, że zabił dwie osoby. Dziś usłyszał zarzuty.

Pokaż treści 18+

Żołnierz WOT twierdził, że zabił dwie osoby. Dziś usłyszał zarzuty.

Chociaż jego słowa nie znalazły potwierdzenia to 33-letni Oskar T., zatrzymany w piątek w Bąkowie, usłyszał dziś zarzuty narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu dwóch policjantów, którzy przyjechali pod jego dom. Oskar T. nie przyznał się do winy

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 16.12.2024, 14:56:25
  • 31
  • #
    gdansk
  • #
    wot
  • #
    wojsko
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
Atalluss
Atalluss 16.12.2024, 20:31:06 via Android
  • 3
Badania psychiatryczne do służby to mit. Znam chłopa, który poszedł do woja po próbie samobójczej, co dwa tygodnie sesje u psychologa, psychotropy a na co dzień biega po poligonie z bronią
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

641

Mercedes wymyślił nowe eko-hamulce pasujące do normy EURO 7

Mercedes wymyślił nowe eko-hamulce pasujące do normy EURO 7

Hamulce może się przegrzeją i ich wymiana będzie wymagać rozebrania połowy auta, ale przynajmniej będzie mniej pyłu

cwlmod
z
autoblog.spidersweb.pl
dodany: 25.11.2024, 13:33:28
  • 273
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
Atalluss
Atalluss 25.11.2024, 20:10:36 via Android
  • 20
Przecież to jest dobry patent. Nawet jeśli do wymiany tarcz ściernych trzeba będzie wyciągnąć silnik, to wyciągnięcie silnika elektrycznego jest dużo prostsze i dużo mniej czasochłonne od klasycznego.
Producent przewiduje, że ma to wytrzymać 300 tys. km lub 15 lat. Nawet, jeśli da radę tylko połowę tego czasu to mało?
Wyciągnijcie opinie sami, nie sugerujcie się opinią autora tekstu, który chyba niezbyt zna się na motoryzacji
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Agui94
Agui94
19.11.2024, 05:53:32
  • 1450
Moja wczorajsza rozmowa z kierownikiem #pracbaza
Agui94 - Moja wczorajsza rozmowa z kierownikiem #pracbaza

źródło: temp_file6234290213263005390

Pobierz
  • 197
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atalluss
Atalluss 19.11.2024, 09:07:18 via Android
  • 4
To moje rozmowy z byłym kierownikiem na temat dni wolnych, urlopów i L4 wyglądały tak jak na screenie. Najlepszy przełożony, absolutnie bezproblemowy
Atalluss - To moje rozmowy z byłym kierownikiem na temat dni wolnych, urlopów i L4 wy...

źródło: temp_file1438948930656926544

Pobierz
  • Odpowiedz
lord-nihilus
lord-nihilus
14.11.2024, 11:51:24
  • 1026
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 240
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atalluss
Atalluss 14.11.2024, 12:36:57 via Android
  • 1
XDDDDD
  • Odpowiedz
S.....r
S.....r
konto usunięte 14.11.2024, 06:29:52
  • 19
Tak się kończy kupowanie mieszkania na FOMO i prawdopodobne na bk2 czyli może i drogie bo kupione na szczycie bańki ale za to kompletnie niezdatne do zamieszkania


#nieruchomosci
S.....r - Tak się kończy kupowanie mieszkania na FOMO i prawdopodobne na bk2 czyli mo...

źródło: download (10)

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atalluss
Atalluss 14.11.2024, 08:05:01 via Android
  • 2
Kupić mieszkanie i nie zapytać o orientacyjny koszt rachunków. Ludzie kupują stare gruzy, typu VW Golf i są w stanie zapłacić za przegląd przedsprzedażowy a ktoś ładuje się w kredyt na całe życie i nie przyjdzie z ekspertem sprawdzić mieszkania, no nieźle
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
07.11.2024, 13:09:03
  • 524
Rozmawiałem dzisiaj z nową koleżanką w pracy i mnie w pewnym momencie kaszel złapał i jak kaszlnąłem tak pierdnąłem i taka o historia nie ma to jak się przedstawić ładnie na początku znajomości
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atalluss
Atalluss 07.11.2024, 18:55:16 via Android
  • 2
@bArrek Ja niedawno na pierwszej randce tak się zaśmiałem z własnego żartu, że również pierdnąłem. Ale chyba jej się spodobało, bo druga randka też się odbyła
  • Odpowiedz
bibi__
bibi__
07.11.2024, 07:26:08
  • 490
Jako iż jestem już posiadaczką afly, szczęśliwa czy nie to się okaże za jakiś czas XD to chcę się pochwalić moją kobyłką (。◕‿‿◕。)
#motoryzacja #alfaromeo #alfaholicy
bibi__ - Jako iż jestem już posiadaczką afly, szczęśliwa czy nie to się okaże za jaki...

źródło: image_picker_244775A4-3602-4287-AF82-FE42790BC9AA-51464-0000188A9CBB5B2F

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atalluss
Atalluss 07.11.2024, 12:18:58 via Android
  • 1
@bibi__ Miałem identyczną, piękna ale rypała się co chwilę. Raz okna nie chciały się otwierać, zamek przestawał działać, drzwi pasażera raz się otwierały, raz nie. W zimie stała dwa tygodnie przykryta śniegiem, jak ją odkopałem to z nadkoli została tylko rdza
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12
  • Strona 4 z 12
  • >

Filip Aleksander

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.12.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking