W sumie powiem wam, ze ten rok był całkiem dobry: - Sprobowalem pójść na psychologię, poziom nie był taki jaki mnie zadowalał na uczelni, więc zrezygnowałem. Ale spróbowałem i wiem, że będę chciał wróćic jeszcze raz w następnym roku jak ogarnę pracę. - Zacząłem pracować nad własną asertywnością. - Mam Aspergera i (podejrzewam, ale nie bede pewny bez sprawdzenia) ADHD, więc mi ejst ciężej w życiu, ale zaczalem sie skupiać na tym
Te #psiarze znowu masakrują kolejne pozytywne przedsięwzięcie #sylwesterzwykopem przez ten śnieg w całej Polsce. Nie było po dobroci to zaczęło sypać, żeby tylko Pimpuś nie zesrał się na dywan ze strachu jak parę fajerwerek poleci.
#strangerthings a tam, p---------e z tym gejostwem. Chłop wspomniał o tym raz w tej rozmowie co była, a tak naprawdę to jest rozkmina o tym, że może kogoś stracić itp. Więc to jest normalne. Nie zdziwiłbym się jakby po prostu był neuroroznorodny i tyle.
@AstroBoy: bardzo fajnie zrobiony te scenę. Widać, że Willem targały emocje, do końca nie był pewny jak to przekazać i po prostu bał się reakcji przyjaciół. Żadne moralizowanie
@AstroBoy: ja oglądam cały sezon i najlepiej mi się ogląda jak na tv leci mecz a na lapku redzone. Na tv z reguły bengals, albo mecz który uważam za najlepszy do oglądania całego i jak na tv jest przerwa w zagraniu to patrzę na redzone
#wigilia #swieta Drogie mirki. Na następny rok życzę wam zdrowia zarówno psychicznego i fizycznego. Żeby udały się wam zmiany w życiu i żeby te marzenia, które zostawiliście w tym roku, spełniły się w następnym. Wesołych świąt.
Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską. Kilka dni temu w mediach pojawiły się informacje o odnalezieniu ciała 34-letniego Marka Kubaczki, który został porwany 19 września. Zgromadzony materiał dowodowy wskazywał, że za porwaniem miała stać grupa kiboli GKS-u Katowice. "Gazeta Wyborcza" przekazała najno
@AstroBoy: jakie niby dymy xdd chyba ze szluga jak się InPost z nim kitra pod blokiem. Pewnie tylko drążą czy ma zamiar powiedzieć Kasi a on się zesrał
To, co odróżnia Valve od konkurencji, to jej struktura i filozofia biznesowa. Firma nie ma akcjonariuszy, rad inwestorów ani funduszy venture capital, które wymuszają wzrost za wszelką cenę. Gabe Newell i współwłaściciele mogą pozwolić sobie na długoterminowe planowanie,nawet kosztem szybkich zysków
W sumie powiem wam, ze ten rok był całkiem dobry:
- Sprobowalem pójść na psychologię, poziom nie był taki jaki mnie zadowalał na uczelni, więc zrezygnowałem. Ale spróbowałem i wiem, że będę chciał wróćic jeszcze raz w następnym roku jak ogarnę pracę.
- Zacząłem pracować nad własną asertywnością.
- Mam Aspergera i (podejrzewam, ale nie bede pewny bez sprawdzenia) ADHD, więc mi ejst ciężej w życiu, ale zaczalem sie skupiać na tym