Wpis z mikrobloga

@Artimeges: To teraz musisz chodzić z kotem do sklepów i knajp żeby w------ć ludzi, a no i nie zapomnij srać kotem na chodnikach/trawnikach i szczać nim w windzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz