Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
AstroBoy
Profil firmowy

AstroBoy

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6934
  • Znaleziska 224
  • Mikroblog 6710
  • Obserwujący 86
  • Obserwowane 104
Marcinnx
Marcinnx
08.01.2026, 12:52:53
  • 478
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy 08.01.2026, 15:19:40 via Wykop
  • 0
@arinkao: Ja tylko w czasach studenckich zajadałem w Burger Kingu, bo mieli dobre ceny w porownaniu do takiego Maca. To i to takie samo, ale jakoś lepiej mi smakowało w BK. Jakieś takie zdrowsze się wydawało i było widać na bieżąco co tam się kładzie.
  • Odpowiedz
AstroBoy
AstroBoy 08.01.2026, 20:51:56 via Wykop
  • 1
@arinkao: Smutno :<
  • Odpowiedz
AstroBoy
AstroBoy 08.01.2026, 21:02:04 via Wykop
  • 2
@arinkao: I tak robisz lepsze niż w niejednej restauracji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LuznaPusi
LuznaPusi
08.01.2026, 15:19:45
  • 782
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy 08.01.2026, 20:05:39 via Wykop
  • 2
@LuznaPusi: Karma, nie oburzaj się tak.
  • Odpowiedz
AstroBoy
AstroBoy 08.01.2026, 18:16:14
  • 1
#praca #bezrobocie Jak tam u was obecnie z pracą? I gdzie byście poszli, gdybyście teraz mogli?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy
Autor
08.01.2026, 18:22:07 via Wykop
  • 0
@ChrzanEkstra: A no jak masz pozwolenie na bron itp. to mozesz przebierac. Ja to jak chcialem to patrzyyli jak na odpadek.
  • Odpowiedz
AstroBoy
AstroBoy
Autor
08.01.2026, 18:22:21 via Wykop
  • 0
@Wiem-i-nie-zawaham-sie-powiedziec: a to branza wyjazdowa?
  • Odpowiedz
AstroBoy
AstroBoy
Autor
08.01.2026, 18:26:23 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Predator777
Predator777
08.01.2026, 11:42:28
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy 08.01.2026, 13:37:37 via Wykop
  • 4
@Wszebor: Wygląda jakby pomagał śpiewać Ostatni Drakkar Honoru.
  • Odpowiedz
dron-z-nieba
dron-z-nieba
dron-z-nieba
05.01.2026, 22:04:42
  • 5
A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

#polska #demografia #spoleczenstwo #praca #pracait #studia #bezrobocie
dron-z-nieba - A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

#polska #demografia #spolecze...

źródło: image

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy 07.01.2026, 15:08:03 via Wykop
  • 1
@GoddamnElectric: Pozostaje chyba tylko umrzeć.
  • Odpowiedz
AstroBoy
AstroBoy 07.01.2026, 14:53:48
  • 0
#praca Gdybyście mieli wybrać dzisiaj zawód, który nie dawałby wam +10k, ale całkiem solidne zarobki to w jakim kierunku byście szli?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy
Autor
07.01.2026, 14:57:46 via Wykop
  • 0
@Brykers: No cóż, skoro lubisz pracę z młodzieżą.
  • Odpowiedz
zapieponczek
zapieponczek
21.05.2025, 21:39:55
  • 0
wciągnęłam się w the pitt i kończę ostatni odcinek i nagle się okazuje, że to wyszło niedawno i nie ma drugiego sezonu. Mam smutek i musicie mi polecić coś innego o tematyce, która trzyma w adrenalinie i napięciu

#seriale
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy 07.01.2026, 10:48:27 via Wykop
  • 1
@fors1234: O, tez polecam :D
  • Odpowiedz
TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
06.01.2026, 16:01:20
  • 447
Klasyk xD Ponad 800 ulanców którzy nigdy nie byli na siłowni i wydaje im się, że ćwicząc sobie regularnie dla zdrowia można mieć sylwetkę jak trener personalny xD

TheDziobaker - Klasyk xD Ponad 800 ulanców którzy nigdy nie byli na siłowni i wydaje ...

źródło: 1000014943

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy 06.01.2026, 20:32:20 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr
06.01.2026, 07:20:13
  • 23
16 lat tu śniegu nie widziałem xD
I tak dobrze, bo na samym wybrzeżu, kilkanaście km dalej 20 cm spadło w w 2-3 godziny

#francja #pogoda #emigracja
PiotrFr - 16 lat tu śniegu nie widziałem xD
I tak dobrze, bo na samym wybrzeżu, kilka...

źródło: 1000027578

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy 06.01.2026, 09:21:15 via Wykop
  • 0
@PiotrFr: To już szesnaście lat we Francji. A powiedz coś po francusku
  • Odpowiedz
AstroBoy
AstroBoy 06.01.2026, 10:39:26 via Wykop
  • 0
@PiotrFr: kurde, dobry jesteś. nie wiem jak podważyć tego. Kude mą, la fąsę
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
05.01.2026, 18:32:41
  • 262
i cyk - kolejny miesiąc, naliczenie niemal 50k od frajerów tzn patronów wpadło.
Gość nagrał "potężny" film o titanie, którego treść to było kopiuj-wklej zagranicznych kanałów i zamknąl się
na kilka miesięcy, by po pół roku zrobić recenzję... filmu. Podkoloryzował ją jakimś tandetnym AI i to jest w porządku?
360 tysięcy za recenzję filmu to jest naplucie w twarz, ale stado owiec wpłaca dobrowolnie bo te pieniądze "po prostu mu się należą' xD cytując była
okoboji - i cyk - kolejny miesiąc, naliczenie niemal 50k od frajerów tzn patronów wpa...

źródło: Zrzut ekranu 2026-01-5 o 19.27.45

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy 05.01.2026, 22:22:16 via Wykop
  • 0
@okoboji: Jak tak miesięcznie wpada to tak to całkiem fajna chata po opodatkowaniu nadal będzie po roku.
  • Odpowiedz
boilermontis
boilermontis
boilermontis
05.01.2026, 17:26:54
  • 34
A jednak nagrywali Adama w tym lombardzie

#raportzpanstwasrodka
boilermontis - A jednak nagrywali Adama w tym lombardzie 

#raportzpanstwasrodka

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy 05.01.2026, 19:31:03 via Wykop
  • 0
@boilermontis: jprd ale chlop zdziadział jeszcze pol roku temu normalnie wygladal.
  • Odpowiedz
AstroBoy
AstroBoy 05.01.2026, 22:18:36 via Wykop
  • 2
@ProcuratorNash: No tak. Na jednej ciężko tyle dykty przefiltrować... Ale spokojnie, mysza, nie teraz, oddzwonię.
  • Odpowiedz
NoriDak
NoriDak
NoriDak
05.01.2026, 10:07:16
  • 27
#kiszak wiecie jak dostać sie na złote antosie? wystarczy pobić menela i poudawać ze znasz sie na grach.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy 05.01.2026, 14:47:01 via Wykop
  • 0
@frytaa: a to nie są energetyki w proszku?
  • Odpowiedz
AstroBoy
AstroBoy 05.01.2026, 18:45:06 via Wykop
  • 0
@frytaa: wiec p-------i z usa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AstroBoy
AstroBoy 01.01.2026, 19:53:55
  • 4
#strangerthings Rocky Robin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AstroBoy - #strangerthings Rocky Robin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000005160

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieoznaczonaReklama
NieoznaczonaReklama
01.01.2026, 19:56:09 via Wykop
  • 3
@AstroBoy: coś małego ma
  • Odpowiedz
tereska-kaczmek
tereska-kaczmek
01.01.2026, 20:05:30 via Wykop
  • 11
@AstroBoy: w 5 wygląda jak 40 po wylewie
  • Odpowiedz
AstroBoy
AstroBoy 01.01.2026, 16:50:02
  • 4
To skoro #strangerthings sie skonczylo - co polecacie w podobnym klimacie? Bądź co bądź ten serial byl fenomenem, a większość "fenomenowych" seriali juz obejrzalem (oprocz Breaking Bad, bo zwyczajnie nie lubię i nie podpadło mi)

#seriale
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WeunianyTrampek
WeunianyTrampek
01.01.2026, 16:51:45 via Wykop
  • 231
@AstroBoy: Graczykowie czyli buła i spóła
  • Odpowiedz
Ciasto_z_Truskawkami
Ciasto_z_Truskawkami
01.01.2026, 16:52:26 via Wykop
  • 68
@AstroBoy: od siebie mogę polecić Dark
  • Odpowiedz
AstroBoy
AstroBoy 01.01.2026, 11:17:11
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy
Autor
01.01.2026, 13:48:42 via Wykop
  • 0
@SkrajnieZdegustowany: O widzisz, teraz możemy normalniej pogadać. Ja sądze, że El za mocnego downgrade'a też dostała w mocy. Jak jest taka silna to powinna na pierdniecie tego Mindflayera zrobić, skoro powinna dać radę zabić go. Jakoś w 3 sezonie z Billym dała radę, to czemu nie teraz.

A dla mnie to nigdy Stranger Things nie było straszne... Ani trochę nie wywołało we mnie odruchu drgań. To bardziej coś bylo jak
  • Odpowiedz
SkrajnieZdegustowany
SkrajnieZdegustowany
01.01.2026, 15:55:55 via Wykop
  • 0
Ciekawe z tym downgradem. Ok, wiem że ledwo podnosiła metalową płytę chodnikową, kiedy w S1 rzucała autami. Natomiast kwestia jej walki z MindFlyerem to xD @AstroBoy:
  • Odpowiedz
AstroBoy
AstroBoy 31.12.2025, 18:50:40
  • 20
#kiszak On wiedział.
AstroBoy - #kiszak On wiedział.

źródło: comment_f6eVbEMBKzGaTWnnSLcVk1Jo5RGXdNE8

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy 31.12.2025, 13:57:36
  • 3
#podsumowanieroku2025

W sumie powiem wam, ze ten rok był całkiem dobry:
- Sprobowalem pójść na psychologię, poziom nie był taki jaki mnie zadowalał na uczelni, więc zrezygnowałem. Ale spróbowałem i wiem, że będę chciał wróćic jeszcze raz w następnym roku jak ogarnę pracę.
- Zacząłem pracować nad własną asertywnością.
- Mam Aspergera i (podejrzewam, ale nie bede pewny bez sprawdzenia) ADHD, więc mi ejst ciężej w życiu, ale zaczalem sie skupiać na tym
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy
Autor
31.12.2025, 14:08:52 via Wykop
  • 1
@arinkao: O KURDE. Właśnie o tym wczoraj myślałem i miałem pisać gdzie indziej, bo pamietam coś takiego, że bylo.
  • Odpowiedz
AstroBoy
AstroBoy
Autor
31.12.2025, 14:53:19 via Wykop
  • 1
@arinkao: A czy warto mnie obserwować to ten... Polemizowałbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AstroBoy
AstroBoy 31.12.2025, 13:42:30
  • 2
Te #psiarze znowu masakrują kolejne pozytywne przedsięwzięcie #sylwesterzwykopem przez ten śnieg w całej Polsce. Nie było po dobroci to zaczęło sypać, żeby tylko Pimpuś nie zesrał się na dywan ze strachu jak parę fajerwerek poleci.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AstroBoy
AstroBoy
Autor
31.12.2025, 16:10:56 via Wykop
  • 0
@AstroBoy: A tak serio to mam ochote z-----ć wszystkich co strzelają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AstroBoy
AstroBoy 30.12.2025, 05:16:44
  • 1
#strangerthings a tam, p---------e z tym gejostwem. Chłop wspomniał o tym raz w tej rozmowie co była, a tak naprawdę to jest rozkmina o tym, że może kogoś stracić itp. Więc to jest normalne. Nie zdziwiłbym się jakby po prostu był neuroroznorodny i tyle.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
StraznikGrobowca
30.12.2025, 07:43:22 via Android
  • 0
@AstroBoy: bardzo fajnie zrobiony te scenę. Widać, że Willem targały emocje, do końca nie był pewny jak to przekazać i po prostu bał się reakcji przyjaciół. Żadne moralizowanie
  • Odpowiedz
Opiochoinka
Opiochoinka
Opiochoinka
30.12.2025, 09:01:53 via Wykop
  • 1
@StraznikGrobowca: No i to tak istotne ze zrobili z tego koncowke prawie ze finalu. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 20
  • Strona 7 z 20
  • >
  • Chyba nic szczególnego. Jak się coś wartościowego wydarzy to i dodam coś więcej.

Osiągnięcia

  • VIP
    od 26.02.2022

    VIP
  • Rocznica
    od 22.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.11.2022

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #kacapyinfo

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking