Wpis z mikrobloga

@Andrzej_Tate: U mnie na wsi często psy sąsiadów do nas przychodzą, a jako, że nie znamy ich oryginalnych imion to dostali imiona właścicieli. I tak przychodzą do nas Zdzich, Terenia i Janusz xD
  • Odpowiedz
@Andrzej_Tate: przygarnęliśmy psa od weterynarza z imieniem Karmel, gdybym ja go nazywał, to nadałbym mu ludzkie imię Saszka i na pewno bym się nie przyjął twoimi poglądami. To tylko imię dla pupila, a przeżywasz to jak Patrycja pasztety xdd
  • Odpowiedz