Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tec1976: też mam viomi v3. Masz może problem z aplikacją? Na jednym telefonie w aplikacji Home mam połączony odkurzacz i zrobioną mapę i chciałem żonie udostępnić, żeby też mogła uruchamiać ale się nie da. Próbowałem i po ID i po adresie email i po nr telefonu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Anon2139 bo mam niższą wersję która różni się brakiem mopa, brakiem pamięci domu i kilkoma plastikami. Reszta jest taka sama.

Wszyscy co mają mopa nie są jakoś zadowoleni. Ttzeba go puszczać co 1-2-3 dni żeby było czysto, a raz pobrudzisz bardziej i trzeba myć dwa razy bo rozmaźga.
Skoczyło się tak że nie używają opcji mopa.

Zanim kupisz poszukaj czy nie możesz wynająć na tydzień dwa - są firmy które to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tymian: po co wynajmować? Mam proste mieszkanie, bez progów, bez dywanów, mało rzeczy stoi na podłodze, powinien sobie poradzić. Chciałbym żeby odkurzał codziennie a podłogę mył co drugi dzień. Myślę, że da sobie radę bez problemu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tec1976: tak, aplikacja jak zauważyłem to laguje. Trzeba jej używać w specyficzny sposób. Wchodzisz w aplikację, jest ikona z obrazkiem robota, nagle znika obrazek, czekasz i pojawia się znowu. Wtedy dopiero jak się pojawi to należy wchodzić w panel kontroli odkurzacza. Jakbyś mógł sprawdzić czy uda Ci się udostępnić odkurzacz albo cały dom dla innego użytkownika to byłbym wdzięczny za info :)
  • Odpowiedz