Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Alpha_Male

Alpha_Male

Dołączył 18 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6218
  • Znaleziska 1619
  • Mikroblog 4599
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 24
nandrolone
nandrolone
13.08.2024, 16:31:28
  • 1
Kończę powoli grę (może i zejdzie jeszcze miesiąc ze względu na brak czasu). Generalnie gra jest grywalna wszystko działa ale teraz zostało generalnie dopieszczenie wszystkiego tj zrobienie menu, ładnego splashscreena, menu leveli, jakieś wynik online itp. Platforma to Android. Chciałbym zapytać się kogoś z #androiddev co mam dokładnie zrobić jeśli chodzi o jej "sprzedaż".
Gra jest prymitywna - idealna na posiedzenie na kiblu, prosta, ze tak powiem. Grafiki prawie nie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 14.08.2024, 08:14:56 via Wykop
  • 0
gra płatna od początku - 1 EURO


@nandrolone: zadaj sobie pytanie: kiedy ostatnio wydałeś 5 złotych na grę, na androida, której nikt nie zna i nie ma żadnej promocji. Ja chyba nigdy, ale może akurat znajdziesz 100 osób ;)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
12.08.2024, 02:28:39
  • 27
wfyokyga

źródło: temp_file3730851072164260098

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 12.08.2024, 04:26:48 via Wykop
  • 8
@wfyokyga: ciekawe do czego przywiązał sznur
  • Odpowiedz
tomaszek00
tomaszek00
tomaszek00
09.08.2024, 08:08:52
  • 0
Mam problem - wywala mi caly czas korki od oswietlenia elewacji (ok 10 punktow w ziemi plus szopka). Zakladam ze gdzies jest przebicie. W jaki sposob najsprawniej to sprawdzic? Mam wykrywacz kabli ale skoro wywala to i tak nie bede wiedzial gdzie?

#elektryka #remontujzwykopem #budujzwykopem #oswietlenie
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 09.08.2024, 09:03:38 via Wykop
  • 0
Wywala Ci nadprądowe czy różnicówkę? Od razu, czy w losowych momentach?


@smk666: a jak wywala różnicówkę tylko przy włączaniu świateł?
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
02.08.2024, 06:19:44
  • 6
Wczoraj wracałem z pracy pociągiem że #skawina do #krakow pierwszy raz w życiu byłem w Krakowie w mniej niż 15 minut
Lardor - Wczoraj wracałem z pracy pociągiem że #skawina do #krakow pierwszy raz w życ...

źródło: temp_file3020574494894181373

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 02.08.2024, 09:52:24 via Wykop
  • 1
@Lardor: jakiś czas temu przy okazji zmiany pracy pojechałem na pierwszy dzień pociągiem (ale akurat inna linia) i od tamtej pory ani razu do biura nie poejchalem autem. A do pociągu muszę dojechać i potem jeszcze z buta pójść do biura. Pewnie jest czasem 5 minut dłużej.
Ale za to w pociągu pełen relaks, klimatyzacja, żuli nie ma i moja droga do pracy zawsze trwa mniej więcej tyle samo. Świątek
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 02.08.2024, 12:29:49 via Wykop
  • 0
@Sl_w_k_1: przez ten już prawie rok to mialem jakieś 3 przypadki poważnego spóźnienia, wiadomo minuta czy dwie to nie liczę, ale ostatnio było 20 minut.
Raz jeden skład wypadł, kolejny przyjechał trochę wcześniej, żeby nadrobić.
A tak to dosyć punktualnie :)
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
23.07.2024, 12:43:32
  • 0
#krakow #kino #filmy #multikino #pytanie
W którym momencie bilety do kina tak niesamowicie podrożały? Korzystałem przez ostatni rok z voucherów z mambon albo grupona (który też podrożał niesamowicie i przestał się opłacać) więc nie zwracałem uwagę na cenę normalnych biletów, ale miałem wrażenie że jeszcze jakiś czas temu te VIP były po 25 zł a Standard po 18 zł?
To jest tymczasowe
Krs90 - #krakow #kino #filmy #multikino #pytanie
W którym momencie bilety do kina tak...

źródło: multikino

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 24.07.2024, 04:46:01 via Wykop
  • 0
Ja czasem jeszcze lecę na kodach z benefitow z pracy.


@karokrakow: ja tylko tak kupuję bilety, nawet za gotówkę w mybnefit się opłaca, bo kosztuje chyba 17, jeśli dobrze pamiętam.
  • Odpowiedz
Onaaa20
Onaaa20
21.07.2024, 11:56:18
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 21.07.2024, 13:37:52 via Wykop
  • 1
@Onaaa20:

potencjalnego kandydata na faceta


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Domciu
Domciu
18.07.2024, 13:25:56
  • 576
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wroclaw #heheszki
Domciu - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wroclaw #heheszki

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 18.07.2024, 14:52:20 via Wykop
  • 8
Widać że nie Warszawa, u nas to się nazywa "na żądanie"


@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: pewnie we wszystkich miastach się tak nazywa, tylko we Wrocławiu inaczej :)
  • Odpowiedz

652

Pompy ciepła w ostatniej chwili wylatują z programu Mój Prąd 6.0.

Pompy ciepła w ostatniej chwili wylatują z programu Mój Prąd 6.0.

Wykluczenie z dofinansowania pomp ciepła, kolektorów i systemów EMS/HEMS jest wynikiem małego budżetu dla kolejnej części programu na dzień uruchomienia szóstego naboru wniosków" - czyli jak zwykle, w tym kraju niczego nie można być pewnym.

Stan_Dembinsky
z
globenergia.pl
dodany: 12.07.2024, 11:45:51
  • 165
  • #
    budowadomu
  • #
    budujzwykopem
  • #
    polska
  • #
    oze
  • #
    mojprad
  • #
    czystepowietrze
Alpha_Male
Alpha_Male 15.07.2024, 06:17:28 via Wykop
  • 1
@jabollus: ja w mój prąd założyłem we wrześniu, kasa była w lutym
albert107
albert107
12.07.2024, 13:57:12
  • 2
#krakow #mpk #telefony #ios #iphone
Jako że "Krk pod ręką" nie jest już wspierane, czy jest jakaś inna aplikacja gdzie widać pojazdy mpk live na mapie i odjazdy z przystanków?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 12.07.2024, 20:06:56 via Wykop
  • 1
@albert107: jak aplikacja to imka :)
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 30.03.2024, 13:13:37
  • 3
#krakow #rower #rowerowykrakow jutro pewnie też będzie ładna pogoda, więc jakby co to jutro prom w #czernichow nie pływa, w poniedziałek dopiero od południa. W #jeziorzany bez zmian, pływa:)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male
Autor
30.03.2024, 20:09:01 via Wykop
  • 0
@CrazyxDriver: zależy którą i zależy co rozumiesz przez "zamknąć" (brzmi definitywnie) i zależy kiedy :)
A dzisiaj byłem na obu i na obu się pytałem lub byłem swiadkiem pytania o funkcjonowanie jutro, więc wiem z pierwszej ręki :)
  • Odpowiedz
CrazyxDriver
CrazyxDriver
30.03.2024, 20:19:41 via Android
  • 0
@Alpha_Male a to spoko. Miałem na myśli tą. Dobra źle kojarzyłem jest trochę daleko od Czernichowa https://maps.app.goo.gl/mytnS2EBLQ2M1Vk68
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 31.12.2023, 22:09:34
  • 1
#sylwesterzwykopem 2023 na koniec był całkiem niezły, więc w 2024 na pewno coś się sp!€&doli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R.....y
R.....y
konto usunięte 31.12.2023, 22:09:52 via Wykop
  • 0
@Alpha_Male: No oby nie
  • Odpowiedz

0

Nieczynna pętla tramwajowa - YouTube

Nieczynna pętla tramwajowa - YouTube
qentet
z
youtube.com
dodany: 23.11.2023, 05:15:59
  • 1
  • #
    komunikacjamiejska
  • #
    tramwaje
  • #
    transport
  • #
    krakow
  • #
    nowahuta
  • #
    urbex
Alpha_Male
Alpha_Male 23.11.2023, 16:06:15 via Wykop
  • 0
Fantastyczny filmik, nic się z niego nie dowiedziałem. Ani kiedy przestała być ta pętla używana, ani czemu, ani nawet gdzie jest! Rzadko wykopuję / zakopuję, ale dzisiaj się należy jak nigdy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Alpha_Male
Alpha_Male 11.09.2023, 13:40:26
  • 2
#mecz #reprezentacja
szukam tej pasty o przeciwnikach reprezentacji Polski, w której były wymienione wszystkie kraje Europy i z każdym będzie ciężko, ma ktoś pod ręką?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do_it
Do_it
11.09.2023, 13:43:02 via iOS
  • 25
@Alpha_Male Dla nas w Europie prawie wszyscy to trudni rywale.

Chorwacja, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Macedonia, Słowenia - była Jugosławia, wiadomo Bałkany ciężkie wyjazdy, typowi Jugole, mocne charaktery, zahartowani wojną

Anglia, Irlandie, Szkocja, Walia - uuu wyspiarze, twardy fizyczny futbol, faule, ciężko, ciężko...
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male
Autor
11.09.2023, 14:04:28 via Wykop
  • 1
@Do_it: dzięki :)
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 17.08.2023, 18:56:23
  • 2
to moja wina, włączyłem tuż przed bramką zobaczyć historyczny sukces ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 22.06.2023, 09:12:07
  • 24
#titanic najlepiej by było, gdyby tego Titana nigdy nie wyciągali. Można by było wtedy zrobić jakiś mały okręt podwodny dla kilku osób i organizować wycieczki, które by schodziły na dno oceanu i ludzie mogliby go oglądać.
Pewnie byłoby to bardzo drogie, więc niestety grupą docelową byliby raczej miliarderzy, ale oni lubią takie rzeczy.
Chociaż z drugiej strony nie potrzeba do tego superkomputera i wymyślnego sterowania, jeden kibel wystarczy, jakaś zasłonka,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 30.03.2023, 06:43:53
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wjtk123
wjtk123
30.03.2023, 06:46:39 via Wykop
  • 2
@Alpha_Male: Wystarczyło pokazać ukraiński dokument potwierdzający obywatelstwo (źródło: tekst o Bitwie o Kijów z ostatniego numeru specjalnego Nowej Techniki Wojskowej). Nie wiem natomiast co się potem stało z tą bronią.
  • Odpowiedz
shmatshiage
shmatshiage
shmatshiage
30.03.2023, 06:49:11 via Wykop
  • 5
@Alpha_Male: @wjtk123 pod koniec roku, albo na poczatku tego roku wystosowano apel z prośbą o zwrot broni którą rozdawano cywilom na poczet obrony. jak wygladała egzekucja tego nie mam pojęcia.
  • Odpowiedz

629

Zapłacił w sądzie 750 zł w groszówkach- interweniowała policja

Zapłacił w sądzie 750 zł w groszówkach- interweniowała policja

Przegrał sprawę z policją i musiał zapłacić za koszt sprawy. Postanowił zrobić to w nietypowy sposób, a kasjerki wezwały policję

marasgruszka
z
youtube.com
dodany: 09.03.2023, 18:35:11
  • 348
  • #
    polska
  • #
    policja
Alpha_Male
Alpha_Male 10.03.2023, 11:45:15 via Wykop
  • -2
Dobra liczarka z sorterem do takiej kasy to koszt rzędu 800-900 zł netto, czyli żaden.


@fonderal:
Patrzysz na to przez pryzmat jakiegoś przedsiębiorstwa, w którym kilka godzin poświęconych na liczenie pieniędzy to koszt, bo w tym czasie blokujesz inną pracę, ktoś się nie wyrobi, a w najgorszym wypadku klient pójdzie gdzie indziej.

A tutaj patrz: przyjmowanie pieniędzy to w ramach obowiązków tych pań, a jak jakaś została oddelegowana z innego okienka, to

2

Znieważył funkcjonariusza. Szuka go policja!

Znieważył funkcjonariusza. Szuka go policja!

Policjanci z Krakowa poszukują 27-latka, który znieważył funkcjonariusza. Za mężczyzną wydano list gończy.

Pradnikk
z
cowkrakowie.pl
dodany: 08.03.2023, 10:43:37
  • 7
  • #
    krakow
  • #
    policja
  • #
    wykop
Alpha_Male
Alpha_Male 08.03.2023, 13:17:07 via Wykop
  • 2
Po takim znieważeniu to policjant pewnie musiał iść na L4. Coś jak w tym obrazku (nie chce mi się przerabiać) ;)
Alpha_Male - Po takim znieważeniu to policjant pewnie musiał iść na L4. Coś jak w tym...

źródło: 1kWTf5NjhfrdA7kM

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6

Jest robota w Krakowie. Szukają strażników miejskich

Jest robota w Krakowie. Szukają strażników miejskich

Krakowska straż miejska zaprasza w swoje szeregi. Wolnych jest 30 etatów.

Pradnikk
z
cowkrakowie.pl
dodany: 20.02.2023, 11:30:05
  • 3
  • #
    praca
  • #
    straz
  • #
    miejska
  • #
    krakow
Alpha_Male
Alpha_Male 20.02.2023, 11:47:06 via Wykop
  • 7
Niby wstyd, ale zawsze to lepiej niż zostać moderatorem na wykopie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Alpha_Male
Alpha_Male 26.01.2023, 20:24:13
  • 2
Na tym nowym wykopie nie ma już nawet jak, ani z kim ponarzekać na nowe utrudnienia w ruchu na południowym zachodzie. https://zdmk.krakow.pl/nasze-dzialania/prace-na-krolowej-jadwigi-zamkniecie-skrzyzowania-z-28-lipca-1943/ gdzie mają być niby objazdy dla ruchu prywatnego? Pewnie Księcia Józefa i Orla ;)
#krakow
Alpha_Male - Na tym nowym wykopie nie ma już nawet jak, ani z kim ponarzekać na nowe ...

źródło: mapka_Kr%C3%B3lowej-Jadwigi

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male
Autor
26.01.2023, 20:33:06 via Wykop
  • 1
@DonKiciot: o, jak boli, jak boli ;)
  • Odpowiedz
tmn007
tmn007
tmn007
27.01.2023, 13:37:05 via Android
  • 0
@Alpha_Male
a do którego bo na aplikacji linki nie klikalne w komentarzach
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 21
  • Strona 9 z 21
  • >
  • https://www.youtube.com/watch?v=DJoWn3Nq7qE
  • Nowa Huta

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.04.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.05.2018

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 29.11.2016

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia