Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Alpha_Male

Alpha_Male

Dołączył 18 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6218
  • Znaleziska 1619
  • Mikroblog 4599
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 24
Cztero0404
Cztero0404
11.11.2024, 06:59:59
  • 130
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 11.11.2024, 07:51:33 via Wykop
  • 18
ryzyko wpadki znikome, strażnik musiałby się czaić na kierowcę i sprawdzać czy osoba niepełnosprawna była przewożona.


@eugeniusz_geniusz: a wtedy kierowca mówi, że przywiózł tu osobę niepełnosprawną i wraca bez niej, albo odwrotnie, w zależności od tego, kiedy strażnik pyta.
  • Odpowiedz
EnzoMolinari
EnzoMolinari
10.11.2024, 09:41:07
  • 151
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 10.11.2024, 10:46:43 via Wykop
  • 1
@EnzoMolinari: a ta Ewa po co daje swoje zdjęcie w tweecie? Bez tego nikt by nie zauważył?
  • Odpowiedz
Lasomir
Lasomir
27.10.2024, 06:34:19
  • 42
622 098 + 180 = 622 278

Miało być słońce, ale przynajmniej padał trochę deszcz :)

Dawno też się tak nie umordowałem! Teraz rano nawet leżę połamany w łóżku :D
Tak to jest jak jedzie się z mocną i świetną ekipą!
Lasomir - 622 098 + 180 = 622 278

Miało być słońce, ale przynajmniej padał trochę de...

źródło: temp_file1137993052405679491

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 27.10.2024, 07:48:19 via Wykop
  • 17
Trochę strażnicy nas przegonili bo nie można robić zdjęć :D


@Lasomir: pytaliście jaki przepis tego zabrania i gdzie jest oznakowanie zgodnie z rozporządzeniem Ministra? Warto strażnikowi dodać, że to nie koncert życzeń #pdk
  • Odpowiedz
Kearnage
Kearnage
25.10.2024, 08:35:58
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 25.10.2024, 11:42:29 via Wykop
  • 1
To w ogóle jest zabawny zbieg okoliczności, bo gościu z Golfa, to dosyć znany youtuber motoryzacyjny z wysp. Obecnie prowadzi kanał z ziomkiem All the gear, a babeczka co wyszła mu pomóc to Ellie Goulding, słynna piosenkarka


@eternal_slavo: ale ktoś miał szczęście, że ich wszystkich na drodze spotkał przy okazji takiego mało prawdopodobnego wydarzenia!
  • Odpowiedz
cornel9192
cornel9192
21.10.2024, 14:50:27
  • 370
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 21.10.2024, 16:33:54 via Wykop
  • 0
@nicalibres: @zeek nie mogłem przebrnąć przez pierwsze kilka odcinków, warto się zmusić? To potem będzie inne? Na początku jest taki trochę "dziwny", nie wiem jak to określić :)
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 20.10.2024, 16:38:34
  • 43
#awanturaokase żółci wygrali, tylko Franciszek przegrał :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 20.10.2024, 16:33:15
  • 2
#awanturaokase żółci szachy 5d ;)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
19.10.2024, 10:51:10
  • 9
#budda doktur Mickiewicz śpi tylko 2 godziny na dobę, walka na całego do ostatniego brudnego banknotu!
adam-pajac - #budda doktur Mickiewicz śpi tylko 2 godziny na dobę, walka na całego do...

źródło: doktur

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 19.10.2024, 12:44:11 via Wykop
  • 0
@adam-pajac: walka trwa, ale on już jest wielki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD
18.10.2024, 04:54:23
  • 884
#feels
Influ3nD - #feels

źródło: temp_file992581358511111618

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 18.10.2024, 06:41:19 via Wykop
  • 400
@Influ3nD: "dzieciak 98" zastanawiający się kiedy minie następne 10 lat #budda
  • Odpowiedz
daro1
daro1
17.10.2024, 18:07:01
  • 20
Canon EOS 500D, Tamron AF 80-210, 30x ISO1600, f/4.5 3.2s, F=80mm, Sequator, dodatkowa obróbka w RawTherapee w celu poprawy kontrastu. W komentarzu jeszcze to samo zdjęcie komety ale tylko z jednego zdjęcia o tych samych parametrach ekspozycji, co ma pokazać że nie ma szans na dobre zdjęcia bez stackowania.

#kometa #astrofoto #astronomia
daro1 - Canon EOS 500D, Tamron AF 80-210, 30x ISO1600, f/4.5 3.2s, F=80mm, Sequator, ...

źródło: c2023_500D

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 17.10.2024, 19:20:01 via Wykop
  • 0
@daro1: a to tam niżej to samolot przelatywał (wygląda jak czerwone mrugające)?
  • Odpowiedz
enforcer
enforcer
enforcer
15.10.2024, 04:00:38
  • 134
#budda
enforcer - #budda

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 15.10.2024, 04:31:47 via Wykop
  • 78
@enforcer: ważna kwestia została poruszona, czy CBŚP może zabezpieczyć auto, które ktoś już wylosował, więc budda nie jest już jego właścicielem (przekazał je). Moim zdaniem nie może, więc trzeba z tą sprawą iść do Strasburgera.
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 15.10.2024, 07:08:04 via Wykop
  • 0
nikogo nie obchodzi twoje zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@inrzynier: i dlatego świat wygląda jak wygląda ;)
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 15.10.2024, 16:32:45 via Wykop
  • 1
@conamirko: @malibu99 @Rozgryzacz @Trabancik @FoorX @Chekatomba @micke
komentarz napisałem w żartach (stąd Strasburger). Samego buddy nigdy nie oglądałem, ale po tym, co czytalem, to zakładałem, że loteria była lipna (i chyba było to w zazrutach), wiec i takie przekazanie było niewiele warte.
Ale dowiedziałem się, że organizator może / powinien wpłacić zabezpieczenie.

Niemniej dzięki za wszystkie poważne odpowiedzi nie obrażające mnie :)
  • Odpowiedz
pafffel
pafffel
12.10.2024, 16:45:19
  • 44
Ciężkie pierwsze uruchomienie
pafffel - Ciężkie pierwsze uruchomienie

źródło: temp_file999157612822872219

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 12.10.2024, 18:50:16 via Wykop
  • 0
@pafffel: widzę, że było podlewane, baniaczek stoi ;). Ja po kilku sezonach przerzuciłem się na palnik na butle turystyczne, paliło się prawie od kopa.

Swoją drogą dziwna konstrukcja, jak popielnik jest w tych samych drzwiczkach co palnik, a tam jeszcze 3 drzwiczki na górze? Faktycznie będzie co czyścić:)
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 13.10.2024, 15:19:03 via Wykop
  • 1
Nie widziałem, żeby piec na ekogroszek miał wyżej palnik


@Zgredzimierz: może nie jakoś wyżej, ale miałem osobne drzwiczki do palnika i osobne do popielnika. Wyżej miałem jeszcze jedne do takiego rusztu (którego nie używałem, to nie był zresztą 5 klasy kocioł. Pełnił też rolę jakiegoś deflektora) i wyżej wyczystka.
https://m.olx.pl/d/oferta/kociol-co-z-podajnikiem-typ-skam-p-12-kw-CID628-ID126yfV.html taki miałem.
  • Odpowiedz
dddobranoc
dddobranoc
08.10.2024, 20:47:39
  • 0
szkam wideodomofonu
polecacie coś?

najlepiej przez wifi aby kabli nie ciągnąć. Odległość brama <-> dom to ok 100m.
prąd przy bramie jest.
coś niezawodnego
dddobranoc - szkam wideodomofonu
polecacie coś?

najlepiej przez wifi aby kabli nie c...

źródło: beautiful-young-woman-talking-on-the-house-videophone-FA1PA5

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 09.10.2024, 06:37:57 via Wykop
  • 0
@Jarek_P: @rybeczka to kablem co polecacie? Mam do bramy chyba 6 żył puszczone, mam teraz zwykły domofon, zasilacz w szafce itp - wszystko jest, ale chciałem wymienić na wideo.
Zależy mi na aplikacji możliwie niezawodnej i bez opóźnień i może gdyby było na te pastylki, kod niekoniecznie :)
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 09.10.2024, 07:06:11 via Wykop
  • 0
@Jarek_P: dzięki, 100 metrów miał op, ja tylko się podpiąłem, ja mam jakieś 20 :)
  • Odpowiedz
k.....i
konto usunięte 06.10.2024, 11:14:27
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 06.10.2024, 13:25:11 via Wykop
  • 1
@kishibashi: streszczam: niedługo będzie u nas jak w Hiszpanii, tylko bez pogody, sukcesów w piłce nożnej, owoców morza i turystów.
  • Odpowiedz
wladca_morii
wladca_morii
06.10.2024, 08:47:02
  • 1105
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 06.10.2024, 09:23:48 via Wykop
  • 334
@wladca_morii: dlaczego ta świnia ma kły? ;)
  • Odpowiedz
Alpha_Male
Alpha_Male 06.10.2024, 10:55:40 via Wykop
  • 2
@krasnij: @WladcaSlimakow dzięki, liczyłem na klasyka :)
  • Odpowiedz
dddobranoc
dddobranoc
04.10.2024, 14:57:23
  • 52
powstaje nowe ekskluzywne osiedle na zadupiu za Nową Hutą pod Krakowem.
Ciekawe kiedy zaczną się protesty na zapach obornika albo odgłosy maszyn rolniczych xD

artykuł

#krakow #nieruchomosci
dddobranoc - powstaje nowe ekskluzywne osiedle na zadupiu za Nową Hutą pod Krakowem.
...

źródło: Zrzut ekranu 2024-10-4 o 16.55.43

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 04.10.2024, 16:11:14 via Wykop
  • 0
@CrazyxDriver: tam jeszcze chyba jest moro park. Nie wiem czy w ogóle ktoś z tego korzysta, ale pewnie jakiś hałas może to generować, więc dodatkowy plus dla miłośników samochodów ;)
  • Odpowiedz
dyszka
dyszka
30.09.2024, 16:41:37
  • 62
Moich rodziców ekipa #psy #koty
(ʘ‿ʘ)
dyszka - Moich rodziców ekipa #psy #koty 
(ʘ‿ʘ)

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 30.09.2024, 18:10:00 via Wykop
  • 3
@dyszka: niezłą ekipę zmontowaliście
  • Odpowiedz
Alchemik88
Alchemik88
29.09.2024, 16:06:15
  • 0
Czy za kwotę 100-150 PLN kupię słuchawki z dobrym anc? Chcę ich używać na budowie jako zamiennik takich typowo BHP. Muzyka leci, ja sobie robię i mniej słyszę huk przy kuciu w pustym pomieszczeniu. Jak będą dobrze grać to jako bonus.
#audio #budujzwykopem #budowadomu #sluchawki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alpha_Male
Alpha_Male 30.09.2024, 08:24:15 via Wykop
  • 0
@Alchemik88: ja mam właśnie budżetowe, choć trochę droższe Soundcore Q30 i używam ich może nie przy kuciu, ale przy koszeniu trawy i komfort audio nieporównywalnie lepszy. Przy czym hałas kosiarki to niekoniecznie hałas młota, ale kto wie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 21
  • Strona 7 z 21
  • >
  • https://www.youtube.com/watch?v=DJoWn3Nq7qE
  • Nowa Huta

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.04.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.05.2018

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 29.11.2016

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking