Wpis z mikrobloga

#krakow #kino #filmy #multikino #pytanie
W którym momencie bilety do kina tak niesamowicie podrożały? Korzystałem przez ostatni rok z voucherów z mambon albo grupona (który też podrożał niesamowicie i przestał się opłacać) więc nie zwracałem uwagę na cenę normalnych biletów, ale miałem wrażenie że jeszcze jakiś czas temu te VIP były po 25 zł a Standard po 18 zł?
To jest tymczasowe na wakacje czy już taki standard? Masakra, rodzinka 2+2 wyjście do kina na bajkę 90 minut 120 zł za same bilety, jeszcze jakaś przekąska itd. i wypada ~ 200 zł.
Krs90 - #krakow #kino #filmy #multikino #pytanie
W którym momencie bilety do kina tak...

źródło: multikino

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Są dni, w które bilety są tańsze. W CC są w środę, a w Multi chyba we czwartek. Ale to nic jak zetkniesz na kina studyjne, gdzie ostatnio zapłaciłam 28zl za normalny bilet. Ja czasem jeszcze lecę na kodach z benefitow z pracy. Wydaje mi się że podwyżki były już po Covidzie, ale nie pamiętam czy od razu podnieśli ceny z grubej rury czy robili to stopniowo. Ciężkie czasy dla kinomanów.
  • Odpowiedz
  • 0
Wydaje mi się że podwyżki były już po Covidzie


@karokrakow: Tak, ale wydaje mi się że jeszcze przy premierze Diuny 2 bilety kosztowały Standard 18 a VIP 25 zł albo coś takiego.

18 zł to chyba 2020 rok


@KOLEGAMAMY: W 2019-2020 roku to były po 15 zł a mam wrażenie że z pół roku temu te Standard nie kosztowały więcej niż 20 zł. Strasznie poszły do góry w
  • Odpowiedz