Wpis z mikrobloga

Zdałam sobie właśnie sprawę, że pewien #rozowypasek z licbazy spieprzył mi życie i zdrowie.

Kiedyś powiedziała mi "Wyglądałaś jak laska, a po wakacjach spasłaś się jak świnia" - ważyłam wtedy 64 kg, czyli dosyć normalnie ale jak to we wczesnej licbazie chce się zrobić wrażenie na ludziach. Bardzo się tym przejęłam.

Do tego stopnia, że schudłam do 43 kg bo jedyne co pochłaniałam to koktajle z kofeiną i witaminami, kawa i papierosy.

Trzęsłam się jak w delirium, cierpiałam na bezsenność i zajęło mi rok żeby w jakiś sposób zredukować to, co moja dieta zniszczyła. I do tej pory nie jestem w stanie zredukować pewnych nałogów. I najgorsze jest to, że nikt mi nie powiedział, że wyglądam jak chora ważąc tak mało.

No i odkąd zaczęłam wyglądać szczuplej i atrakcyjniej okazuje się, że wszystkie koleżanki zaczęły mi obrabiać dupę = przyjaźń skończona.

Niebiescy zaczęli we mnie widzieć głównie obiekt seksualny = przyjaźń skończona.

Dzięki, ku*wo. Następnym razem jak będziesz chciała na kimś wyładować swoje kompleksy to sama schudnij.

#boldupy #gorzkiezale #przegryw
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil1210: moze nie dokladnie to co mowisz, ale na pewno odpowiednio wszystko jest podkoloryzowane zeby nadac temu dramaturgii i charakteru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jofridd W sumie dobrze, że sama do tego doszłaś, że chudsze nie zawsze znaczy lepsze. Teraz z czystym sumieniem możesz jeść na co masz ochotę, olać diety i wrócić do poprzedniej wagi. Na pewno wyglądałabyś świetnie przy 64 kg, lub nawet trochę więcej :) Krągłości górą :)
  • Odpowiedz
Popatrz sobie na wysportowanych ludzi, umiesnionych, zaden z nich nie przekraca wagowo dwoch ostatnich cyfr swojego wzrostu.


@Coolek: chłopaku pieprzysz jak potłuczony a sam masz niewiele do powiedzenia. Jako przykład dajesz kulturystów którzy na scenie są maksymalnie wycięci i odwodnieni. Szkoda tylko, że tydzień po zawodach ważą 5-10 kg więcej i to tylko wtedy kiedy się pilnują.

Tak, wazac 82 kg, mialem ok 22% BF, chce zejsc do 8% nie tracac przy tym duzo masy
  • Odpowiedz
@Jofridd: Z całym szacunkiem, ale przy 160cm, 64kg to nie byłaś kruszynką. Więc o ile koleżanka mogła delikatniej dobrać słowa albo najlepiej w ogóle się nie odzywać, to Ty też chyba swój rozum masz, żeby nie popadać ze skrajności w skrajność. Ale atencja się zgadza, więc fucklogic. ;)
  • Odpowiedz
@Jofridd: Jeszcze kiedyś czytając twoje wpisy miałem wrażenie że ktoś kto tam siedzi to całkiem nie głupi jest, ale jak czytam takie #!$%@? to jedyne na co zasługujesz to #czarnolisto, pozdrawiam, #!$%@? wykop co tu się dzieje, wpisy przewrażliwionych lasek i banda #!$%@? facetów widzących w nich przykład, aa do takich szczegółów, to 64 kg to nie mało :)
  • Odpowiedz
@Jofridd: rozowepaski w tym wieku - niebieskie w sumie też - są baaaardzo przewrazliwione na swoim punkcie i tak, taki tekst może kogoś zniszczyć, chyba, że ktoś jest niezwykle silną osobowością, żuje pszczoły i popija wrzątkiem, to zwracam honor :)
  • Odpowiedz
@pussinboots: co #!$%@? ? niebieskie paski są przewrażliwione ? Nie wiem kogo ty miałeś w klasie, ale chyba samych chłoptasiów w rurkach słuchających Biebera.
  • Odpowiedz