Wpis z mikrobloga

Zdałam sobie właśnie sprawę, że pewien #rozowypasek z licbazy spieprzył mi życie i zdrowie.

Kiedyś powiedziała mi "Wyglądałaś jak laska, a po wakacjach spasłaś się jak świnia" - ważyłam wtedy 64 kg, czyli dosyć normalnie ale jak to we wczesnej licbazie chce się zrobić wrażenie na ludziach. Bardzo się tym przejęłam.

Do tego stopnia, że schudłam do 43 kg bo jedyne co pochłaniałam to koktajle z kofeiną i witaminami, kawa i p-------y.

Trzęsłam się jak w delirium, cierpiałam na bezsenność i zajęło mi rok żeby w jakiś sposób zredukować to, co moja dieta zniszczyła. I do tej pory nie jestem w stanie zredukować pewnych nałogów. I najgorsze jest to, że nikt mi nie powiedział, że wyglądam jak chora ważąc tak mało.

No i odkąd zaczęłam wyglądać szczuplej i atrakcyjniej okazuje się, że wszystkie koleżanki zaczęły mi obrabiać dupę = przyjaźń skończona.

Niebiescy zaczęli we mnie widzieć głównie obiekt seksualny = przyjaźń skończona.

Dzięki, ku*wo. Następnym razem jak będziesz chciała na kimś wyładować swoje kompleksy to sama schudnij.

#boldupy #gorzkiezale #przegryw
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mojwa: Bzdury. Jak sie trzyma BF na poziomie 10 procent, to bardzo trudno jest dojsc do wagi powyzej 75 kg. Naturalni kulturyscy na wycince maja 74-75 i to po paru latach cwiczen.

Jak twoj chlop ma wielki bebzol i uwaza to za normalne, to spoko, ja mam inne aspiracje ;o
  • Odpowiedz
  • 1
@Coolek: ja sie nie znam na kulturystach, wiem i widze jak wygladaja normalni faceci ;) balabym sie chyba polamac faceta, ktory majac ~180 wzrostu wazy mniej niz 70 kilo.

@durielek: w porownaniu do niego na pewno ;)
  • Odpowiedz
@mojwa: No widzisz, to nie masz pojecia. Popatrz sobie na wysportowanych ludzi, umiesnionych, zaden z nich nie przekraca wagowo dwoch ostatnich cyfr swojego wzrostu.

"Nie znam sie, a wypowiem sie".
  • Odpowiedz
@Jofridd: obiekt seksualny i fajki ? no chyba k---a nie

chyba że ktoś lubi całując się z dziewczyną czuć się jakby lizał popielniczkę
  • Odpowiedz
  • 0
@Coolek: wysportowani czyli umiesnieni czy mega szczupli?

Jak moj facet uprawial aktywnie sport to wazyl ok 85 kilo. Ma duze, umiesnione uda, ktore musza swoje wazyc. ;-) z tego co mi wiadomo i o czym wszedzie sie trabi - miesnie waza wiecej niz tluszcz.

Ale moze faktycznie sie nie znam ;)
  • Odpowiedz
@-PPP-: Tak, wazac 82 kg, mialem ok 22% BF, chce zejsc do 8% nie tracac przy tym duzo masy miesniowej.

@mojwa: Wiekszosc lasek robi sie mokro widzac u goscia kaloryfer, a to sie pojawia ponizej 12% BF, wiec nie, nie maja w dupie, a ty p--------z glupoty i w to brniesz:)
  • Odpowiedz