Wpis z mikrobloga

Zdałam sobie właśnie sprawę, że pewien #rozowypasek z licbazy spieprzył mi życie i zdrowie.

Kiedyś powiedziała mi "Wyglądałaś jak laska, a po wakacjach spasłaś się jak świnia" - ważyłam wtedy 64 kg, czyli dosyć normalnie ale jak to we wczesnej licbazie chce się zrobić wrażenie na ludziach. Bardzo się tym przejęłam.

Do tego stopnia, że schudłam do 43 kg bo jedyne co pochłaniałam to koktajle z kofeiną i witaminami, kawa i p-------y.

Trzęsłam się jak w delirium, cierpiałam na bezsenność i zajęło mi rok żeby w jakiś sposób zredukować to, co moja dieta zniszczyła. I do tej pory nie jestem w stanie zredukować pewnych nałogów. I najgorsze jest to, że nikt mi nie powiedział, że wyglądam jak chora ważąc tak mało.

No i odkąd zaczęłam wyglądać szczuplej i atrakcyjniej okazuje się, że wszystkie koleżanki zaczęły mi obrabiać dupę = przyjaźń skończona.

Niebiescy zaczęli we mnie widzieć głównie obiekt seksualny = przyjaźń skończona.

Dzięki, ku*wo. Następnym razem jak będziesz chciała na kimś wyładować swoje kompleksy to sama schudnij.

#boldupy #gorzkiezale #przegryw
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzięki, ku*wo. Następnym razem jak będziesz chciała na kimś wyładować swoje kompleksy to sama schudnij.


@Jofridd: Wystarczyło to powiedzieć jej wtedy i problem z głowy, ale baby oczywiście muszą obwiniać wszystkich dookoła za swoje własne wiksy.
  • Odpowiedz
@hellokitty89: LOL. Jestem rocznik 94 i u mnie pod koniec gimnazjum większość dziewczyn miała te 170, bardzo mało było takich 160. Nie wiem gdzieś Ty żyła.
  • Odpowiedz
@Jofridd: ja p------e, czuję że dostaje raka czytając niektóre komentarze. Zrobisz jeszcze kilka takich wpisów i będziesz mi płacić za chemioterapię!
  • Odpowiedz
  • 9
@Coolek: niebieski pasek? Boze, widzisz i nie grzmisz xD

64 kg przy 160 to NIE jest ostra nadwaga, ew niewielka xD

68 kg dla faceta 180 to nie jest dobra waga xD moj facet ma 185 i jakby zszedl poniżej 80 kg to by chyba znikl o.O
  • Odpowiedz
  • 1
@durielek: ale czy to jest ocenianie? Nie bylabym z nim gdybym go oceniala przez pryzmat wagi.

Zle mi z tym po prostu bylo po prostu pozniej, bo czułam sie gruba w porownaniu do niego ;)
  • Odpowiedz
Niedawno pisałaś, że schudłaś 15kg przed studniówką, a teraz, że schudłaś w pierwszej klasie. To jak to w końcu jest?


@Damianix125: Musisz sie tak czepiac? Czasem pisze, ze ma chlopaka, a na drugi dzien pisze jakie ma feelsy, bo tfwnobf. Raz jest bogata, a po tygodniu jest biedna i na taxi nie ma. Zycie, zycie jest nobelon, a atencja byc musi.

  • Odpowiedz