Wpis z mikrobloga

Zdałam sobie właśnie sprawę, że pewien #rozowypasek z licbazy spieprzył mi życie i zdrowie.

Kiedyś powiedziała mi "Wyglądałaś jak laska, a po wakacjach spasłaś się jak świnia" - ważyłam wtedy 64 kg, czyli dosyć normalnie ale jak to we wczesnej licbazie chce się zrobić wrażenie na ludziach. Bardzo się tym przejęłam.

Do tego stopnia, że schudłam do 43 kg bo jedyne co pochłaniałam to koktajle z kofeiną i witaminami, kawa i papierosy.

Trzęsłam się jak w delirium, cierpiałam na bezsenność i zajęło mi rok żeby w jakiś sposób zredukować to, co moja dieta zniszczyła. I do tej pory nie jestem w stanie zredukować pewnych nałogów. I najgorsze jest to, że nikt mi nie powiedział, że wyglądam jak chora ważąc tak mało.

No i odkąd zaczęłam wyglądać szczuplej i atrakcyjniej okazuje się, że wszystkie koleżanki zaczęły mi obrabiać dupę = przyjaźń skończona.

Niebiescy zaczęli we mnie widzieć głównie obiekt seksualny = przyjaźń skończona.

Dzięki, ku*wo. Następnym razem jak będziesz chciała na kimś wyładować swoje kompleksy to sama schudnij.

#boldupy #gorzkiezale #przegryw
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Coolek: :o niech Ci bedzie.

Jakbym miala wiecej czasu to zrobilabym ankiete pytajac losowych ludzi na ulicy o ich body fat, zeby udowodnic ze jednak.wiekszosc ma to w dupie, ale.mi sie nie chce wiec uznaj ze miales racje. Peace.
  • Odpowiedz
@Jofridd: Nie chce mi się czytać wszystkich komentarzy i nie wiem czy ktoś już Ci to pisał, ale większość facetów nie lubi chudzielców, więc smacznego ;)
  • Odpowiedz
mając to w pupie


@Jofridd: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak serio to wszyscy wiemy, że nie miałaś tego w dupie bo lubisz atencję zbijać xD Weź się lepiej za kręcenie gównoburzy jakiejś, lepiej nam wszystkim to wyjdzie xD
  • Odpowiedz
@Qfarcowy: W licbazie nie wysyła się ludzi do psychiatry dlatego, że przejmują się opinią drugiej osoby. To jest normalne zachowanie a tobie polecam wizytę u psychologa zanim zachce ci się dzieci, bo im zrobisz krzywdę swoim #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Jofridd: Ja #!$%@? xDDD Jak się można tak przejąć. Dobrze, że Ci o tym powiedziała. Dobrze, że zaczęłaś chudnąć, ale chyba mogłaś ogarnąć, że za dużo schudłaś....
  • Odpowiedz
@Jofridd: Ale mądrzaków na mirko jest i tacy wszyscy piękni i wyrozumiali...

A ja tylko powiem do góry głowa, niezależnie od wyglądu dziewczyny są cudowne :) choć jak widać charaktery różne bywają :)
  • Odpowiedz
@Jofridd: Widzę że do mojej czarnej listy, zaraz obok gimbusów, podludzi od "zgniłem i skisłem" "xd" itp. Muszę dołączyć niedowartościowane nastolatki, jezu ludzie. Wcale mi nie pomagacie w przeglądaniu wykopu.
  • Odpowiedz