Wpis z mikrobloga

✨️ Czy rozszerzenie mundialu do 48 drużyn to dobry pomysł?
Często słyszy się, że mecze typu Ekwador – Curaçao, DR Kongo – Uzbekistan czy Algieria – Jordania to efekt rozszerzenia mistrzostw świata do 48 drużyn i są to mecze nudy, mecze niezasłużone, mecze słabszych zawodników.

Ale postawcie się w sytuacji międzynarodowego widza oglądającego mecze: Polska – USA ('02), Polska – Kostaryka ('06), Polska – Arabia Saudyjska ('22) czy Polska – Ekwador ('06).

Czy rozszerzenie mundialu do 32 drużyn też było złym pomysłem? Czy to nie jest święto sportu, który może uprawiać każdy? Niech i to rozszrzą do 64 i występują drużyny pokroju Laosu, Boliwii, Czadu czy Polski!

#mecz #mundial

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta

🫶 Twoje wsparcie = dalszy rozwój projektu. Wspomóż projekt

Który mecz jest największym "klasykiem"

  • Algieria - Jordania ('26) 13.2% (9)
  • Polska - Kostaryka ('06) 7.4% (5)
  • DR Kongo - Uzbekistan ('26) 14.7% (10)
  • Polska - Ekwador ('06) 4.4% (3)
  • Ekwador - Curacao ('26) 11.8% (8)
  • Algieria - Słowenia ('10) 1.5% (1)
  • Paragwaj - Słowacja ('10) 1.5% (1)
  • Polska - Senegal ('18) 39.7% (27)
  • Korea Północna - Wybrzeże Kości Słoniowej ('10) 1.5% (1)
  • Jamajka - Japonia ('98) 4.4% (3)

Oddanych głosów: 68

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach