Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
swdtgld
swdtgld

swdtgld

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2811
  • Znaleziska 91
  • Mikroblog 2720
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
nieyakov
nieyakov
1 godz. i 35 min temu
  • 1
poważne pytanie, jak myślicie, ile osób w Polsce ogląda teraz ten mecz?
#mecz

ile szacujesz

  • poniżej 500 15.8% (6)
  • 500-2 000 18.4% (7)
  • 2 000-5 000 7.9% (3)
  • 5 000-10 000 13.2% (5)
  • 10 000-20 000 10.5% (4)
  • 20 000-40 000 7.9% (3)
  • ponad 40 000 (OSTROŻNIE) 26.3% (10)

Oddanych głosów: 38

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swdtgld
swdtgld
swdtgld 1 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
@nieyakov: na TVP 1 leci więc spokojnie ponad 40k
  • Odpowiedz
swdtgld
swdtgld
swdtgld 1 godz. i 39 min temu
  • 2
#mecz hymn z gramofonu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rmaala
Rmaala
5 godz. i 35 min temu
  • 14
Mam jeszcze Urugwaj - Arabia Saudyjska 0:0
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swdtgld
swdtgld
swdtgld 5 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 1
@Rmaala: ehhh daliby Iran
  • Odpowiedz
rzaden_problem
rzaden_problem
5 godz. i 37 min temu
  • 5
Na transfermarkt.es taki kraken jest najczęściej przeglądany, nawet przejście Cucurelli przyćmił. Real albo Barca może jakiegoś nowego bramkarza ogarniają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#mecz
rzaden_problem - Na transfermarkt.es taki kraken jest najczęściej przeglądany, nawet ...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swdtgld
swdtgld
swdtgld 5 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 1
@rzaden_problem: już 50 milionów euro? dobrze zagrał, ale bez przesady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
swdtgld
swdtgld
swdtgld 6 godz. i 18 min temu
  • 1
#mecz xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swdtgld
swdtgld
swdtgld 8 godz. i 47 min temu
  • 6
#mecz ale by sobie obejrzał takie curacao - cape verde z komentarzem borka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sympatyczny_przyjemniaczek
sympatyczny_przyjemniaczek
8 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 2
@swdtgld: z komentarzem borka to by było kyrasą - kabu werdżi
  • Odpowiedz
Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
8 godz. i 47 min temu via Android
  • 2
@swdtgld: w repasażach
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
8 godz. i 59 min temu
  • 11
Tak wygląda połowa moich meczów w #footballmanager

#mecz
marcelus - Tak wygląda połowa moich meczów w #footballmanager 

#mecz

źródło: 1000036922

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swdtgld
swdtgld
swdtgld 8 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 1
@marcelus: mi się FM przypomniał jak widziałem turków rozpaczliwie ładujących jakieś g---o z dystansu xD
  • Odpowiedz
swdtgld
swdtgld
swdtgld 14 godz. i 59 min temu
  • 2
#mecz zrobiłem sobie automatyczny bezspoilerowy agregator skrótów #mundial na poranki

bardzo polecam dłuższe skróty z FOX Sports (świetna jakość w porównaniu do TVP Sport), ale niestety potrzeba do nich VPNa

https://skroty2026.pages.dev/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LamajHarma
LamajHarma
wczoraj, 00:56:39
  • 2
Przerwa na picie trwa 3 minuty a oni łacznie 4 minuty doliczają xD co za s---------y sport
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swdtgld
swdtgld
swdtgld wczoraj, 00:57:39 via Wykop
  • 2
@LamajHarma: zmienili dla ciebie
  • Odpowiedz
swdtgld
swdtgld
swdtgld przedwczoraj, 21:54:06
  • 7
#mecz Ciekawostka: ten Japończyk, który przed chwilą złapał piłkę, właśnie biegnie odnieść ją do schowka ze sprzętem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swdtgld
swdtgld
swdtgld przedwczoraj, 21:26:26
  • 4
#mecz mecz się rozkręca więc pora na reklamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swdtgld
swdtgld
swdtgld przedwczoraj, 21:22:16
  • 0
#mecz realizator z pozdrowieniem dla wykopu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

angelofdeath007
angelofdeath007
przedwczoraj, 21:04:44
  • 2
co oni na hali grają?
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swdtgld
swdtgld
swdtgld przedwczoraj, 21:05:22 via Wykop
  • 0
@angelofdeath007: bo to są tylko mistrzostwa halowe. dlatego Polska odpuściła baraż
  • Odpowiedz
swdtgld
swdtgld
swdtgld przedwczoraj, 21:01:59
  • 0
#mecz Japonia w czerwonych strojach w 1989 roku https://www.youtube.com/watch?v=T6mHHXd6R64
swdtgld - #mecz Japonia w czerwonych strojach w 1989 roku https://www.youtube.com/wat...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swdtgld
swdtgld
swdtgld przedwczoraj, 20:54:28
  • 10
#mecz nastrój na bikopu.jp
swdtgld - #mecz nastrój na bikopu.jp

źródło: Screenshot 2026-06-14 at 22-53-50 【NHK】FIFAワールドカップ 日本vsオランダ ★15 - エッヂ掲示板

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swdtgld
swdtgld
swdtgld przedwczoraj, 20:17:18
  • 7
#mecz Ciekawostka: Ueda znaczy "górne pole ryżowe", a Maeda znaczy "przed polem ryżowym"
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cr_7
cr_7
przedwczoraj, 20:17:41 via iOS
  • 1
@swdtgld: wyślij do TVP tam słyszę takie zbierają.
  • Odpowiedz
PROponujek
PROponujek
przedwczoraj, 20:21:58 via Android
  • 0
@swdtgld: pole ryżowe jest w Gothic 1
  • Odpowiedz
swdtgld
swdtgld
swdtgld przedwczoraj, 20:06:59
  • 6
#mecz Ciekawostka: na okoliczność tego meczu Holandia dodała do swoich strojów domieszkę uranu z Hiroszimy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swdtgld
swdtgld
swdtgld przedwczoraj, 19:58:26
  • 0
#mecz a jednak Polska na mundialu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nervous_breakdown
nervous_breakdown
przedwczoraj, 19:55:23
  • 0
W sumie to dlaczego Japonia ma niebieski home kit?
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swdtgld
swdtgld
swdtgld przedwczoraj, 19:55:57 via Wykop
  • 0
@nervous_breakdown: w geście uznania dla Ameryki za wyzwolenie od faszyzmu
  • Odpowiedz
swdtgld
swdtgld
swdtgld przedwczoraj, 19:49:48
  • 9
#mecz u Japończyków poniedziałek 4:50 rano a robią 60 postów na minutę na bikopu.jp
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swdtgld
swdtgld
swdtgld
Autor
przedwczoraj, 19:51:51 via Wykop
  • 1
@Vinizius: https://bbs.eddibb.cc/liveedge/1781466094
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 14.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking