Wpis z mikrobloga

nie no so u ciebie działa to niemożliwe żeby u kogoś innego nie działało. Nie ma takiej opcji!


@Marshall_Marrow: Kupiłem swój obecny komputer w 2019 roku - od tamtej pory nie pamiętam, żeby kiedykolwiek, jakakolwiek gra mi się wywaliła - chyba, że jakieś dziwne wersje, mody, stare gry. Ale te odpalane z klientai steama, epica czy innych dużych graczy właściwie nigdy.

Do tego opinie o takich wywałkach są nadal pojedyncze
  • Odpowiedz
@BennyLava: Mówisz? I co jeśli Ty i ja mamy ten sam sprzęt i ten sam software. To z czego to się wywowdzi wtedy? Nie z błędnego działania sprzętu?
  • Odpowiedz