Wpis z mikrobloga

@zajc58: ło panie tu trza przedstawić cały konept Czechosłowacji i nacjonalizmu słowackiego. To, że Czesi mają nadal wielkie XD, że Słowacy chcieli się odłączyć, a poza niepodległością c---a mają z tego. Rabbit hole na 2 godzinny wykład :D
  • Odpowiedz
@wfyokyga: Ostatnio pytałem na słowackim forum dla mechaników o jakieś tam pierdoły do silnika i jeden gość mi pomógł. On do mnie po słowacku, ja do niego po polsku i się bez problemu dogadaliśmy. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz