Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie jak czuje się turysta nie z Polski w naszych sklepach? xDD
Przecież jak ja bym był gdzieś na jakieś Malcie czy gdziekolwiek i widział takie cenówki, potem przy kasie zupełnie nic się nie zgadza z tym co myslałem, że zapłacę to bym miał ten kraj za grubo pokręcony.
My ledwo ogarniamy o co chodzi w Żabce i Biedronce,a co dopiero ktoś z innego kraju xD

Powinna być JEDNA cena na głównej cenówce i tyle.

#biedronka #zabka #afera #heheszki #zakupy #ceny
Beszczebelny - Wyobrażacie sobie jak czuje się turysta nie z Polski w naszych sklepac...

źródło: Screenshot 2025-10-29 at 14-27-51 cenówki w biedronce - Szukaj w Google

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Beszczebelny a wyobraz sobie jak czuje sie turysta nie z Polski probujacy dowiedziec sie jakie jest swieto ze niedziela jest niehandlowa i jakie swieto bylo tydzien temu

jak ja bym był gdzieś na jakieś Malcie czy gdziekolwiek i widział takie cenówki, potem przy kasie zupełnie nic się nie zgadza z tym co myslałem, że zapłacę to bym miał ten kraj za grubo pokręcony


@Beszczebelny: no to USA jest mocno
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Ja z tym gównem pierwszy raz spotkałem się w UK w 2007 roku i wtedy wydało mi się to w---------e, a było jednak w wersji nieco bardziej cywilizowanej, bo bez tych wszystkich myków towarzyszących temu w biedrze. I już wtedy miałem myśl, oho to ścierwo w ciągu kilku lat do nas zawitał. Sam się w sumie dziwę że to tak długo trwało, ale też nie spodziewałem się, że ta
  • Odpowiedz
@Vadzior myślałbyś, że czekolada jak czekolada, tylko inny smak, jakaś orzechowa więc spoko. Wymyślą jakąś "kwitnącej Japonii", pomyślisz, że to zwykła wiśniowa, to 100 zł za tabliczkę.

Mówisz, że sprzęt elektroniczny też kupujesz bez patrzenia na cenę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak nie powiedzieć tego wprost a powiedzieć, że ma się Maca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak jestem turystą i kupuję coś w sklepie to w 4 literach mam ile to kosztuje a skoro ledwo ogarniasz to może chodź z rodzicem na zakupy.


@sberatel: dopiero teraz wszedłem na wykop od napisania tego posta, nawet nie wiedziałem, że tu taka dyskusja się wywiązała, ale twój komentarz mnie rozśmieszył xD
ty naćpany go pisałeś czy generatorem gównokomentarzy losowałeś? Ciężko skomentać coś tak nielogicznego co napisałeś. Idzie do sklepu
  • Odpowiedz
@mk321: no jak przy kasie mi wyskoczy 100zł za czekoladę to się nad tym zastanowię
za bardzo dosłownie bierzesz to, że napisałem, że nie patrzę na ceny
na sprzęt bardziej zwracam uwagę bo lubię jednak wybrać coś ze wyższej/średniej półki, jak kupuje coś istotnego to też wertuje trochę w sieci, pytam na forach/grupach, nie ma co porównywać kanapki z żabki z telewizorem
  • Odpowiedz
przecież to zdjęcie z marca 2024, jak jeszcze był vat 0% na żywność xd


@Alabazam: dokładnie tak, i co z tego? myślisz że w październiku 2025 cokolwiek się zmieniło w biedrze w burdelu cenówkowym? Wejdź i sprawdź
  • Odpowiedz
@Vadzior jak zobaczysz jak będziesz robił duże zakupy za kilka stów to nie zauważysz.

Napisałeś, że nie patrzysz, to traktuję dosłownie. Dlatego ciągnę czy jesteś debilem, że rzeczywiście nie patrzysz (w co mi się wierzyć nie chce) czy jednak coś kręcisz i jednak trochę na te ceny patrzysz. Wychodzi to drugie. Dziękuję.

A Biedronka utrudnia patrzenie na ceny. Nieważne czy to czekolada za 4 zł czy za 100 zł, bo zaraz
  • Odpowiedz
@mk321: Rzadko robię zakupy za kilka stów bo robię mało i często - właśnie często w żabkach.
No pewnie jestem debilem ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak "pewnie trochę patrzę". Zrozum, że nie chodzi tu o patrzenie na każdą cenę tylko podejście na zasadzie jestem głodny to idę do żabki i mam w dupie jakiś wielosztuk bo chce jedną kanapkę na teraz, a wodę do popicia
  • Odpowiedz
jak jestem turystą i kupuję coś w sklepie to w 4 literach mam ile to kosztuje a skoro ledwo ogarniasz to może chodź z rodzicem na zakupy.


@sberatel: To jest niesamowite, ze tak zenujacy i przyglupi komentarz ma 48 plusow xdd
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: nie mieszkam w Polsce ale dalej znam język polski. Toż to patologia lvl 2137. Ogólnie gdyby nie mama i jej "co ludzie powiedzą" to robiłbym inbę, że mieli wyrok, że jeśli cenówka nie jest jasna to mają sprzedać po cenie, która może być odebrana jako cena regularna. W tym wypadku 3.99
  • Odpowiedz
@Vadzior Żabki to co innego, to takie trochę większe kioski, mają mały asortyment, więc go dobrze znasz jak często chodzisz. Jak potrzebujesz coś kupić (np. płyn do naczyń), to nawet nie masz wyboru i ile by nie kosztował, to musisz to wziąć (i mieć nadzieję, że nie poszaleli z ceną - a skąd ta pewność? bo inni patrzą na ceny i jakby było coś nie tak, to by była afera). Tylko
  • Odpowiedz
@mk321: Ja wiem, że ludzie różne mają sytuacje. Co innego ja, z różową, bez kredytów, dzieci i z własnym mieszkaniem, a co innego rodzina z domem na kredyt i dwójką dzieci. I nawet jak oni będą zarabiać więcej to mają też większe wydatki.
Żabkę podałem jako przykład. Mam wiele "grzeszków" jak codzienne jedzenie z gastro, piwka kraftowe, itp. Ale pewnie mam mniejsze wydatki na jakieś ciuchy. Ale rzeczywiście, temat dotyczył
  • Odpowiedz