Aktywne Wpisy

eSUBA94 +347

karpikmirek88 +250
Dobra... to jest P------E co my tutaj zrobiliśmy... trzęsę się caly z wrazenia. O tym co zrobil wczoraj wykop prawdopodobnie beda mowic kiedys na lekcjach historii
UZBIERALIŚMY PONAD 700 PLUSÓW co przekłada się na 70.1 grosza na zbiórke
Niestety siepomaga pozwala na wpłate minimum 1 złotego wplacic nie da rady ale i tak jestem wzruszony na to jaką historie wczoraj stworzyliśmy jako internet. Jesteście BOHATERAMI <3 Dziękuje wam!
https://wykop.pl/wpis/86232541/dobra-c--j-raz-sie-zyje-zrobmy-to-jako-wykop-dla-d
UZBIERALIŚMY PONAD 700 PLUSÓW co przekłada się na 70.1 grosza na zbiórke
Niestety siepomaga pozwala na wpłate minimum 1 złotego wplacic nie da rady ale i tak jestem wzruszony na to jaką historie wczoraj stworzyliśmy jako internet. Jesteście BOHATERAMI <3 Dziękuje wam!
https://wykop.pl/wpis/86232541/dobra-c--j-raz-sie-zyje-zrobmy-to-jako-wykop-dla-d





Kilka miesiecy temu mnie zwolniono z roznych przyczyn po dwoch latach wspolpracy. To bylo okropne doswiadczenie, do teraz nie czuje sie wartosciowa osoba ze wzgledu na to, co mi powiedziano o sobie. Bez wzgledu na to czy to prawda - mieliscie kiedys podobnie? Jak sobie z tym poradzic? #pracbaza #praca
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: RamtamtamSi
🫶 Twoje wsparcie = dalszy rozwój projektu. Wspomóż projekt
@mirko_anonim: nie brać do łba rzeczy gównianych, rzeczy konstruktywne potraktować jako wskazówke nad czym masz pracować.
Byłem zwalniany, sam się zwalniałem, ostatnio też zwalniałem kogoś. Praca to tylko biznes
Spróbuj terapii - mi pomogła. Byłem/jestem w tej samej sytuacji, teraz jest trochę lepiej. Jestem teraz bardziej stabilny emocjonalnie, dalej mam żal i mi przykro z powodu tego jak mnie potraktował poprzedni pracodawca.
Kiedyś miałem podobnie, trafiłem nie tylko na