Aktywne Wpisy

sztywny_misza +125
encart30 +107
To uczucie gdy wchodzisz rano do osiedlowego spożywczaka i spotykasz w kolejce 4 facetów (30-55lat) i jedynie ty przyszedłeś kupić bułki.( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa piwa, 'coś do pączka', 3 piwa i 100ml smakowej , 100ml i energetyk. I nie była to jedna brygada, która zapakowała się razem
#alkoholizm
#alkoholizm





Z czasem organizm się przyzwyczaja i trzeba robić przerwy, ale u mnie przy suplementacji sen się w pewnym sensie poprawia. Rzadziej wybudzam się w nocy, ale za to mam czasami totalnie pokręcone sny i to często po kilka jednej nocy. Jak budzę się rano to chwilę mi zajmuje ogarnięcie rzeczywistości i tego co właśnie przeżyłem xd.
W skrócie - ashwaghanda aktywuje 5ht1a co zmniejsza wydzielanie TSH. Kreatyna działa odwrotnie