Aktywne Wpisy

Rmaala +3
To jest ta wasza wielka Argentyna wykopki xD? Przez 45 minut jeden strzał parodysty co ledwo trafił gdyż Algieria ma na bramce kontuzjowany ręcznik a później straszenie gołębi na stadionie. Jeszcze odwołany gol bo łysy grzyb już drukuje dla argentyńskiej mafii. Męczą się z pastuchami, trafią na lepszą drużynę i zostaną wysłani do domu. Blisko mają to mogą lecieć już teraz!
#mecz
#mecz
źródło: 336ec2e7de2eef0747a23606d636c2cb3c437ea10d1264c871e1542646fad497
Pobierz





To, że prezydentem kraju został wlasnie ziomek, który najprawdopodobniej wyłudził od staruszka mieszkanie i brał udział w kibolskich ustawkach wiele mówi o naszym narodzie, a przynajmniej o jego sporej części.
Nawrocki kojarzy mi się z takim klasycznym klasowym łobuzem, który bije i wyzywa się na innych, ale nauczycielki przymykają na to oko, bo jest przystojny, pięknie się uśmiecha i wie, kiedy pocałować w rączkę. Niech się odezwie ktos, kto nie miał takiego typa w swojej klasie...
Program obecnego prezydenta sprowadza się do tego zeby roz*ebac rzad i składać projekty ustaw, o których wie, że są niemożliwe do uchwalenia albo ich uchwalenie byłoby bardzo nieodpowiedzialne. Kwota wolna od podatku? No spoko, jestem za. I od razu proponuję, żeby zlikwidować 800+, bo w innym przypadku będziemy musieli z czegos zrezygnowac... CPK, atomówka, modernizacja wojska...? Albo... dodrukujmy trochę kasy! Co prawda inflacja skoczy nam w górę, ale kto by się tam tym przejmował. I ludzie to łyknęli.
#polityka
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
🫶 Twoje wsparcie = dalszy rozwój projektu. Wspomóż projekt
Taki wasz obraz wyrokowcy tuska xD
@mirko_anonim: No właśnie tacy ludzie zajmują takie stanowiska i to na całym świecie. Z nielicznymi wyjątkami. Twój opis pasuje do prawie każdego prezydenta USA,
Dziękuję Ci Mirku za to wyznanie, bo tylko potwierdziłeś to, o czym pisałem w pierwszym poście. Wy po prostu tacy jesteście. W gębach bóg, honor i ojczyzna, ale jak można wyr*chac kogoś, to bez wstydu piszecie, że tylko
Tak. Jesteś głupi. Bo to nie było oszustwo tylko pomoc. Bez niego menel wylądowałby na chodniku.