@mirko_anonim: Zdradzę Ci sekret, że można związać się z laską 8/10 24-28l, która miała z 4-5 partnerów i też robi śmigło na kutandze. I nie potrzeba do tego kobiety, która miała 20+.
@mirko_anonim: Spoko, teraz może być zajebiście, ale za jakiś czas może się znudzić i obudzi się w niej suczy instynkt. Najgorzej jak to będzie po ślubie. Poza tym takie kobiety często straciły zdolności do przywiązania się i niedługo może poczuć się "nieszczęśliwa".
@mirko_anonim: też miałem takie. Dopoki związek się nie zacieśnia jest spoko. I faktycznie ruchanie z takimi to poezja. Zresztą imprezowanie też
Natomiast problem się zaczyna kiedy związek ma juz swój staż. Wtedy różne rzeczy wychodzą, mankamenty takiej kobiety, jej problemy z budową relacji itp.
Generalnie te najbardziej wysczekane laski najmniej nadają się na żony i matki choć najwięcej mają do powiedzenia.
Ja też bzykałem trochę przez kilka lat, ale zawsze chciałem mieć stały zwiazek i jak trafiłem na te jedyną to chce z nią być do konca życia. I kobiety mają tak samo
@mirko_anonim: nie. A im większy przebieg tym bardziej nie.
ale jak trafią na tego właściwego to normalnie związek, miłość i
@mirko_anonim nice try, serio wygląda jak pisane przez kobietę, która ma żal do facetów, że mają problem z jej dużym przebiegiem :D
A jeśli jakimś cudem jest to pisane faktycznie przez Mireczka, to powiedz nam królu złoty, dlaczego nie opublikowałeś tego pod własnym nickiem, skoro jesteś szczęśliwy w związku z rozwiązłą babeczką xD
@mirko_anonim: a jednak przyszedłeś tu to napisać
Spoko, teraz może być zajebiście, ale za jakiś czas może się znudzić i obudzi się w niej suczy instynkt. Najgorzej jak to będzie po ślubie.
Poza tym takie kobiety często straciły zdolności do przywiązania się i niedługo może poczuć się "nieszczęśliwa".
@ChadLite_Looksmaxing: dla przegrywów z wykopu to przecież za dużo
Między 5 a 20 partnerów jest jeszcze duża różnica, co z takimi?
Natomiast problem się zaczyna kiedy związek ma juz swój staż. Wtedy różne rzeczy wychodzą, mankamenty takiej kobiety, jej problemy z budową relacji itp.
Generalnie te najbardziej wysczekane laski najmniej nadają się na żony i matki choć najwięcej mają do powiedzenia.
@mirko_anonim: nie. A im większy przebieg tym bardziej nie.
@mirko_anonim: to oznacza że babą się kur$wi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
A jeśli jakimś cudem jest to pisane faktycznie przez Mireczka, to powiedz nam królu złoty, dlaczego nie opublikowałeś tego pod własnym nickiem, skoro jesteś szczęśliwy w związku z rozwiązłą babeczką xD