#holandia #pracazagranica jadę do holandii przez otto, stawka 15,5 brutto mam nadzieje ze sobie odłożę miesięcznie z 1000 euro. mieskznaie ok 160 euro, 40 euro ubezp. liczę że w jedzeniu wyjdzie z ok 50 euro tyg. co sądzicie o tej agencji chce w-----c na pół roku. pakuje sobie hantle zajebiste książki i w międzyczasie będę przygotowywał się do studiów. jak oceniacie plan

imnotreal123










