Wpis z mikrobloga

Ej mirki jestem tłuściutki jak pączek, no może trochę mniej. I zastanawiam się ile kcal powinienem wdupiać żeby być jak gra polskiej reprezentacji w piłce nożnej (cienki) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I co powinienem robić coby pozbyć się tego co na zdjęciu widać...

Dodam że jedyny sport który trawię to #plywanie.


1717 milimetrów wzrostu


73700 gram wagi ciała


185379 godzin życia


Także liczę na wasze adwajsy #mikrokoksy

#odchudzanie #chcebycfajny chce być #ladnypan #cwiczenia #dietacud #dieta #dietazwykopem #chudnijzwykopem #chmuratagow
Alver - Ej mirki jestem tłuściutki jak pączek, no może trochę mniej. I zastanawiam si...

źródło: comment_Z5fB0x2dxKYFfWLZpC1X2ciMFHUPavfR.jpg

Pobierz
  • 20
@kamdz: Dzięki, chodowana z 3 lata.

@gtk90: Nie ma sportów poza pływaniem (no i hiszpańskie sporty ekstremalne) :D Mniej to znaczy ile. Obecnie pewnie jem koło 2.5-4k kcal. Tylko że jam strasznie nieregularnie.
@Alver: hiszpańskie sporty ekstremalne tzn? corrida? :D

2.5-4kkcal to wcale nie dużo, jeżeli prowadzisz w miare aktywny tryb życia. Jeżeli chcesz schudnąć to postaraj przestrzegać kilku prostych zasad:

1. zamiast ogromnego obiadu/kolacji kilka pożywnych posiłków w ciągu dnia, najważniejsze śniadanie.

2. po godzinie 18/20 tylko rzeczy niskokaloryczne (owoce/warzywa)

3. unikaj trzech białych proszków - białej mąki, cukru, soli.

powinno pomóc
@gtk90: Moja aktywność to głównie spacery (łóżko-biurko; biurko-wc; biurko-lodówka), a co do hiszpańskich sportów ekstremalnych to oczywiście


Uwielbiam białe pieczywo, makarony, masło i słodycze. Ale za to herbaty nie słodzę.

Obiad zazwyczaj jem po 23. I jem rzadko więc mam do zmiany wszystko.
@Alver: nie zabieraj się od razu za wszystko, wieloletnie przyzwyczajenia żywieniowe mogą okazać się trudne do zmiany, ale na pewno warto. postaw sobie konkretny cel i plan do niego (np. że do końca roku będę mieć zajebistą sylwetkę). staraj się poświęcać co najmniej 30min codziennie na aktywność fizyczną. Pływanie to świetny sport, ale dobrze by było, gdybyś znalazł sobie coś jeszcze, obecnie wybór jest naprawdę duży. wiem, że z początku takie
@gtk90: Kiedyś coś tam robiłem (bieganie, pływanie, szczelanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) I byłem fit and fabulous, ~60kg kratka na brzuchu ect. I nawet nie wiem kiedy przybyło mi ponad 10kg. A co do aktywności fizycznej to obecnie słabo. Rano szybko na studia, praca, i w domu #!$%@? o 21 a tu jeszcze mnóstwo do zrobienia. Wrócę do pływania i zobaczymy. Od czasu gdy prowadzę życie #
@gtk90:

1. zamiast ogromnego obiadu/kolacji kilka pożywnych posiłków w ciągu dnia, najważniejsze śniadanie.

niekoniecznie

2. po godzinie 18/20 tylko rzeczy niskokaloryczne (owoce/warzywa)

niekoniecznie

@Alver: licz ile jesz. zacznij od 2,5k kalorii. pływaj 3-5 razy w tygodniu. wyeliminuj syf z jedzenia

odnośnie tego co i kiedy jeść to najtreściwszy posiłek rano i po treningu. możesz spokojnie jeść przed spaniem. wydatek energetyczny w czasie spania jest podobny do tego w ciągu normalnego,
via Android
  • 0
@berti: Na basen z racji braku czasu chodze o 21:15 i jest to tylko 45 minut co na aerony jest chyba slabo. Moglbym jakies interwaly puscic ale nie wiem w sumie jakie. Dzieki za odpowiedz btw.
@berti: To słabo bo nie mam czasu na dobre odżywianie :( Czym się kierować?

Zastanawiam się czy rzucić dodatkowo palenie i chyba to zrobię.
@Alver: dobre odżywianie to kwestia samodyscypliny i organizacji w przygotowywaniu. Jak nie znajdujesz czasu na przygotowanie jedzenia to uważam, że nie ogarniesz poprawnego schudnięcia.

Postaraj się chociaż wyeliminować śmieci z diety.
via Android
  • 0
@berti: Mnie w ciagu dnia nie ma 12 godzin w domu i zazwyczaj jem cos co kupie po drodze gdy sie przemieszczam. Czasem mam czas na obiad a czasem to tylko McDonalds... Jest jakas strona z poradami co jesc?