Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co robicie w wolnym czasie? Brakuje mi jakiś zainteresowań/hobby. Żyje trochę jak pustelnik. Mam 30 lat i po pracy czy w weekend kompletnie nie mam co robić i tylko czekam aż dzień się skończy. Nawet nie wiecie jak to wykańcza.. po prostu scrolluje internet do pożygu albo pije a-----l żeby jakoś zleciało i do spania. Jak jeszcze chodziłem na studia i byli jacyś znajomi to było ok ale od tamtego momentu żyje jak jakiś więzień. Niestety w tym wieku ciężko o jakieś znajomości i nawet próbowałem odnowić kontakty ale każdy ma swoje sprawy, rodzina itp.
Co wy robicie szczególnie 30+ że się nie nudzicie? Ja mam od cholery czasu wolnego a i tak nie wiem co z tym zrobić...

#przegrywpo30tce #agepill #przegryw #czaswolny #zainteresowania #hobby #samotnosc #tfwnogf #depresja #feels #blackpill #prokrastynacja #rozwojosobisty #wykop30plus #wykop30club

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: RamtamtamSi

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Od zawsze lubiłem coś tworzyć. Lubię modelarstwo i od kilku lat gram w planszówki. Zacząłem sklejać figurki bohaterów i potworów z gier i malować je. Lubię jeździć na rowerze poza miastem, pojechać autem rano w góry i wrócić wieczorem.
Wieczorem zamiast telefonu książkę w klimatach fantasy lub SF.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: znajdz sobie hobby które nie polega na kolekcjonowaniu. Znajdz takie które wymaga kontaktow miedzyludzkich. Próbuj różnych rzeczy i może coś ci sie spodoba. Nie wiem idz na zajecia z lepienia z gliny, szydełkowania, joge albo tym podobne. Nie dość że nauczysz sie czegoś fajnego to jeszcze pełno tam różowych
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Też się mierzę z takim problemem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poszukaj jakichś zajęć sportowych w grupie na przykład. Ja zapisałem się jakiś czas temu na treningi tenisa ziemnego od podstaw i to była dobra decyzja, zawsze to jest się w grupie, coś tam się poodbija i wymieni parę zdań i jak masz ustalony termin zajęć, to chodzisz systematycznie, a nie że czasem się nie chce (
  • Odpowiedz
Co robicie w wolnym czasie?


@mirko_anonim: Zależy. Sporo jeżdżę rowerem (bikepacking), sporo pływam kajakami, chodzę też po górach, zwiedzam miasta by odkrywać ich architekturę, czytam, udzielam się jako wolontariusz, organizuję też wypady rowerowe, spływy kajakowe i wycieczki dla innych, zjada to sporo czasu, ale daje dużą frajdę. Jak zostanie mi czasu to maluję obrazy lub projektuję różne dziwne rzeczy, które później staram się uszyć na maszynie. Gotuję, piekę, a jeśli
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim: jeżdżę pociągami by zjeść kebaba xD, jakieś majsterkowanie jak i spacerowanie. czasem wypad na jakieś wydarzenie w stylu "wieczór gier planszowych"
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim: przyznam, że zawsze trudno mi zrozumieć jak można nie mieć żadnych zainteresowań, ale do meritum:
możesz się wkręcić w gotowanie co daje naprawdę frajdę, możesz zacząć uprawiać sport (na wiosnę/lato polecam rower i odkrywanie nowych terenów, zimą można spokojnie biegać i słuchać np. podcastów popularnonaukowych, politycznych, czy co tylko cię zainteresuje), z kanapowych aktywności możesz zacząć grać w gry, możesz zainteresować się kinem szerzej niż tylko hollywoodzkimi produkcjami, możesz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: u mnie też trochę rutyna, bo po pracy jestem często zbyt zmęczona na robienie ambitnych rzeczy, ale z takich regularnych zajęć oprócz zajmowania się domem to mam naukę języka - codziennie przynajmniej 15 minut, treningi - około godziny w dni nie pracujące, których mam 3-5 w tygodniu, czytanie książek, granie w gry komputerowe, oglądanie filmów czy seriali - to dla przyjemności i już mniej regularnie, w zależności od dnia.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
progresywny-aktywista-86: 33 lata, dużo spraw w pracy zautomatyzowane, CIO/CISO, tak długo jak robota jest zrobiona i dla firmy zarobione $$$ to ich nie obchodzi ile pracuje, także pomijając uczenie się w czasie pracy to:
- właśnie wracam z masażu (godz. 14:00)
- trochę pogram w Factorio - FACTORY MUST GROW ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na serio niedawno zacząłem i muszę skilla zbudować żeby przed DLC być na poziomie kolegów i ich nie spowalniać
- jutro regularne granie z kolegami z IT: może Factorio albo Satisfactory, zbudowaliśmy w tym drugim skatepark i tor jak w Trackmanii XD
- mam jeszcze 2 treningi jazdy konnej zaplanowane na ten tydzień
- i jedne dłuższy wypad konny rekreacyjnie dla ładnych
  • Odpowiedz