Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co robicie w wolnym czasie? Brakuje mi jakiś zainteresowań/hobby. Żyje trochę jak pustelnik. Mam 30 lat i po pracy czy w weekend kompletnie nie mam co robić i tylko czekam aż dzień się skończy. Nawet nie wiecie jak to wykańcza.. po prostu scrolluje internet do pożygu albo pije a-----l żeby jakoś zleciało i do spania. Jak jeszcze chodziłem na studia i byli jacyś znajomi to było ok ale od tamtego momentu żyje jak jakiś więzień. Niestety w tym wieku ciężko o jakieś znajomości i nawet próbowałem odnowić kontakty ale każdy ma swoje sprawy, rodzina itp.
Co wy robicie szczególnie 30+ że się nie nudzicie? Ja mam od cholery czasu wolnego a i tak nie wiem co z tym zrobić...

#przegrywpo30tce #agepill #przegryw #czaswolny #zainteresowania #hobby #samotnosc #tfwnogf #depresja #feels #blackpill #prokrastynacja #rozwojosobisty #wykop30plus #wykop30club

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: RamtamtamSi

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: w domu to możesz seriale oglądać, jakieś filmy na youtube na różne tematy, astronomia, fizyka, ciekawe rzeczy są na prawdę warto sprawdzić. Możesz też czytać jakąś książkę, np jako dalsza cześć serialu, jest też garść ciekawych trylogi, które wciągają. Motoryzcja również, jak na zewnątrz w jakiś sposób Cię to interesuje. Możesz chodzić też na siłownie, aby osiągnąć jakiś cel, jeżeli masz np nadwagę, albo aby poprawić kondycję. Jak jest
  • Odpowiedz