Wpis z mikrobloga

@SzycheU: Tak się zacząłem zastanawiać - nagonka na małpki się rozkręca, nagle wychodzi coś takiego. Jak wyjdzie zaraz jakieś prawo ograniczające sprzedaż małpek, ale tylko w szklanych butelkach, to padnę xd
  • Odpowiedz
Misją Voodoo Monkey jest przedefiniowanie doświadczenia picia alkoholu. Naszym celem jest dostarczanie Wam najlepszych smaków w kompaktowej formie.


@SzycheU: jprdle, ale to trawka zła. Przedefiniowana monke z rana przed robotą spoko, kolorowa taka i smaczna. Nikt się nie skapnie, co pijesz, łatwo pozbyć się opakowania. Wróżę sukces
  • Odpowiedz
@SzycheU chwilę mi zeszło dlaczego to leży na ekspozytorach tymbarku. Maspex zaraz będzie dzwonił.

Swoją drogą takie kolorowe opakowania, przypominające musy dla dzieci, mogą wprowadzać w błąd i chyba jest to niezgodne z przepisami ustawy walki z alkoholizmem. Zwykła nieuwaga i jakaś babcia kupi wnuczkowi musik ananasowy po przedszkolu.
  • Odpowiedz
@bolorollo: ja p------ę, w tym kraju na każdym rogu jest jakaś żabka czy monopolowy w którym alko jest pięknie eksponowane. Jak ma nie być u nas problem z alkoholizmem, skoro maupeczka piękna kolorowa jest na wyciągnięcie ręki. Taki alkoholik który jest po odwyku to ma bodźców 2137 w drodze do pracy.
  • Odpowiedz