Wpis z mikrobloga

Włączyłem wczoraj "Wielką wodę". Cóż za g---o straszne. Mądrzejsza od profesorów hydrologii Juleczka uzależniona od h-----y (w drugiej scenie już się rucha z jakimś Holendrem xD, aż dziwne, że nie m----n) ratuje Wrocław przed powodzią. Ludzie mieszkający pod Wrocławiem pokazani jak chłopi z 19 wieku. Oczywiście większość mężczyzn przedstawiona jako przygłupy z 80 iq.

#powodz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@duzy_krotki: "Mądrzejsza od profesorów hydrologii Juleczka"
Przecież już na samym początku jest mowa, że zrobiła doktorat na Uniwersytecie w Utrechcie. To chyba nie jakaś tam Julka...
  • Odpowiedz
Najlepszy moment jak potężna anarchistka wbijająca z rykiem na spotkania kryzysowe obsrała majty przed Lechem Dyblikiem z widłami i schowała się za mundurowym xD
  • Odpowiedz
@duzy_krotki: zgaduje że liczyłeś też czarnych w zwiastunie GTA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kilku bystrych też tam jest, poza oczywistym klimatem powodzi w tamtych okolicach, ładnie jest pokazane jak każdy koniec końców dba o swój interes
  • Odpowiedz
ą wodę". Cóż za g---o straszne. Mądrzejsza od profesorów hydrologii Juleczka uzależniona od h-----y (w drugiej scenie już się rucha z jakimś Holendrem xD, aż dziwne, że nie m----n) ratuje Wrocław przed powodzią. Ludzie mieszkający


@duzy_krotki: jest jeszcze gorzej.
Uzależniona od h-----y i mieszkająca w Holandii, Juleczka robi doktorat i jest dobrą i przykładną matką z kolei jej uzależnieni od h-----y polscy koledzy wyglądają jak zombie? Jakie to świadectwo wystawia
  • Odpowiedz
@duzy_krotki: mogli przynajmniej postarać się trochę i zrobić spoko silną postać kobiecą, a to kolejna kalka jedno i to samo

PATRZCIE JESTEM KOBIETOM, ALE NIEZALEZNOM, BO CHODZE W SPODNIACH I JA MAM RACJE, PALE SE SZLUGA, A CHLOPY SIE NIE SLUCHAJA, ALE JESTEM SILNA

Jak już robią te swoje baby jako takie super mądre to czemu nie mogą zrobić bohaterki jak Scully z Archiwum X? Ona była inteligentna, silna, miała
yahoomlody - @duzy_krotki: mogli przynajmniej postarać się trochę i zrobić spoko siln...

źródło: 631

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 24
@yahoomlody

Nie mam nic przeciwko silnej postaci kobiecej, jednak ta z "Wielkiej wody" jest całkowicie nieprzekonująca moim zdaniem. Jak już pisałem, był potencjał na świetny scenariusz, ale został zmarnowany.
  • Odpowiedz