Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
suspensor1917

suspensor1917

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12662
  • Znaleziska 47
  • Mikroblog 12615
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 6
PanDoniczka
PanDoniczka
3 godz. i 16 min temu
  • 3
Xddd Po dwóch totalnych fartach, Ronaldo na końcówce pokazał co potrafi xdddd
#mecz
PanDoniczka - Xddd Po dwóch totalnych fartach, Ronaldo na końcówce pokazał co potrafi...

źródło: 8158

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suspensor1917
suspensor1917 3 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
@PanDoniczka: Totalny niefart to miał twój stary
  • Odpowiedz
Jokohama
Jokohama
3 godz. i 33 min temu
  • 1
#mecz a tak wgl to wpadła kiedyś dwucyfrówka na MŚ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suspensor1917
suspensor1917 3 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 4
@Jokohama: Węgry 10:1 Honduras w 1982
  • Odpowiedz
suspensor1917
suspensor1917 19.06.2026, 21:01:29
  • 0
#mecz Taktyczna setunia dla sędziego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
19.06.2026, 06:33:35
  • 496
Mega_Smieszek

źródło: 1000016767

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suspensor1917
suspensor1917 19.06.2026, 12:10:52 via Wykop
  • 0
Jak dostałem na Święta SW: Jedi Academy gdzieś w 2006, to trzymałem tę płytkę jak relikwię przez resztę wieczoru
  • Odpowiedz
stonogatomojbog
stonogatomojbog
18.06.2026, 22:10:27
  • 3
#mecz swoją drogą logo tego mundialu jest tak z-----e że głowa mała w porównaniu do poprzednich
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suspensor1917
suspensor1917 18.06.2026, 22:12:05 via Wykop
  • 0
@stonogatomojbog: Ugównienie
  • Odpowiedz
Jrv20
Jrv20
18.06.2026, 21:56:15
  • 1
Czy Kanada to jedyne państwo na świecie, w którym najpiękniejszy stadion nie znajduje się w "najpopularniejszym" mieście? Piękny jest ten stadion w Vancouver w porównaniu do tego w Toronto, który wygląda jakby był sklejony z taśmy i trytytek.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suspensor1917
suspensor1917 18.06.2026, 21:57:39 via Wykop
  • 0
@Jrv20: W Niemczech to samo
  • Odpowiedz
melquiades
melquiades
18.06.2026, 19:52:43
  • 17
Są jakieś logiczne argumenty przeciwko delegalizacji występów Szwajcarii na dużych turniejach? To jest chyba najmocniejsza reprezentacja której występy na dowolnych mistrzostwach oznaczają obowiązkową padlinę
#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suspensor1917
suspensor1917 18.06.2026, 19:59:07 via Wykop
  • 0
@melquiades: Zawsze grali nudny piach i wtedy Shakira ładował p-----------e z twierdzy Kłodzko. Teraz Albaniec nie gra od dwóch lat, więc nie ma już na co czekać
  • Odpowiedz
Tortcebulowy
Tortcebulowy
18.06.2026, 19:34:20
  • 3
Nie macie wrażenia, że europejskie zespoły tak grają bo może nie chcą nabawić się kontuzji i bardziej zależy im na graniu w klubie? Czasy gdzie reprezentowanie kraju było prestiżem mijają, tym bardziej w Europie gdzie kadry mają pochodzenie z różnych krajów
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suspensor1917
suspensor1917 18.06.2026, 19:37:12 via Wykop
  • 4
@Tortcebulowy: Platini gdzieś przy okazji MŚ 1998 powiedział że był w szoku kiedy usłyszał od jednego piłkarza że ważniejsza jest dla niego Liga Mistrzów niż Mundial. Od tamtej pory to raczej się pogorszyło
  • Odpowiedz
suspensor1917
suspensor1917 18.06.2026, 19:19:19
  • 0
#mecz Co ta Szwajcaria zrobi jak nie będzie Albańca i Rodrigueza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kozzi
Kozzi
18.06.2026, 17:33:46
  • 6
Trzeba nie mieć rozumu i godności człowieka by być białym mieszkańcem RPA i kibicować tej murzyńskiej reprezentacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suspensor1917
suspensor1917 18.06.2026, 17:35:13 via Wykop
  • 0
@Kozzi: Społeczność Afrykanerów to nie są geniusze
  • Odpowiedz
suspensor1917
suspensor1917 18.06.2026, 17:32:28
  • 0
#mecz COUNTRY ROADS
TAKE ME HOME
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suspensor1917
suspensor1917 18.06.2026, 16:39:01
  • 4
#mecz Mirosław Kubek po całonocnym maratonie Kozelowym > Hugo Boss po dwóch Leffe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29
18.06.2026, 01:52:01
  • 17
Kto obecny?
#mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suspensor1917
suspensor1917 18.06.2026, 01:53:11 via Wykop
  • 1
@MLeko29: raczej nie inaczej
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
08.06.2026, 09:26:47
  • 310
czemu Polacy tak mają że albo jakiegoś utalentowanego sportowca obsesyjnie wielbią albo obsesyjnie go nienawidzą xD nic pomiędzy
#tenis #bekazpodludzi
splinter96 - czemu Polacy tak mają że albo jakiegoś utalentowanego sportowca obsesyjn...

źródło: 1000029638

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suspensor1917
suspensor1917 08.06.2026, 17:35:52 via Wykop
  • 0
@splinter96: Co się pojawił jakiś polski sportowiec z sukcesami to dostał 5 minut uwielbienia, a zaraz potem plucie jadem. Adam Małysz, Jerzy Dudek, Justyna Kowalczyk, Robert Lewandowski, Agnieszka Radwańska, to teraz przyszedł czas na Igę.

Łaska p0laka na pstrym koniu jeździ
  • Odpowiedz
fafikozoom
fafikozoom
07.06.2026, 17:54:04
  • 176
Jest taka reklama superkina z TVN z początku lat 2000 do której cały czas wracam, bodajże Sztywny Pal Azji śpiewa tam o filmach które będą pokazywane w najbliższych tygodniach, ale bardzo bolało mnie że jest w internecie dostępna tylko w jakimś śmiesznym 144p więc odtworzyłem ją shot for shot w wysokiej jakości dla przyszłych pokoleń xD
Jedyny problem jest taki że jedno ujęcie pochodzi z jakiegoś zupełnie innego filmu, więc po czterech
fafikozoom - Jest taka reklama superkina z TVN z początku lat 2000 do której cały cza...

źródło: remaster

Pobierz
fafikozoom - Jest taka reklama superkina z TVN z początku lat 2000 do której cały cza...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suspensor1917
suspensor1917 07.06.2026, 23:56:46 via Wykop
  • 0
@fafikozoom: Ale sztos!
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
03.06.2026, 21:06:46
  • 1
Wgl. co to za składem grali Włosi xD j--------e

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suspensor1917
suspensor1917 03.06.2026, 21:13:43 via Wykop
  • 1
@CzeczenCzeczenski: Trener tymczasowy zabrał swoich podopiecznych z reprezentacji młodzieżowej
  • Odpowiedz
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
02.06.2026, 03:41:55
  • 65
#studbaza #programowanie #pracait #programista15k #korposwiat #java
kondor20zglos_sie - #studbaza #programowanie #pracait #programista15k #korposwiat #ja...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suspensor1917
suspensor1917 02.06.2026, 12:07:12 via Wykop
  • 1
Nigdy mi się nie nudzi czytanie żali Kamilków i Maćków z polibudy, którzy 10 lat temu myśleli że złapali Boga za nogi xDDDD hurr durr tylko studja techniczne
  • Odpowiedz
suspensor1917
suspensor1917 02.06.2026, 14:17:07 via Wykop
  • 0
@NieBendePrasowac: ok Kamilku
  • Odpowiedz
callver34
callver34
12.05.2026, 12:19:32
  • 62
Mirek po co ci ten chów klatkowy, musisz spróbować czegoś innego. W Warsiawce drogo, we Wrocku banderowcy - zbuduj sobie wielką chatę pośrodku niczego na przedmieściach Churwatowa.
Paczkomat jest, Lidl jest, cisza, spokój czego potrzeba więcej.


Twoje dzieci będą miały fantastyczne warunki do rozwoju, pójdą do lokalnej licbazy, całkiem dobra. Potem na studia, może nawet będą wykładać chemię!

callver34 - Mirek po co ci ten chów klatkowy, musisz spróbować czegoś innego. W Warsi...

źródło: HIB5op2WYAAXkIq

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suspensor1917
suspensor1917 12.05.2026, 19:50:54 via Wykop
  • 3
Widoczne jak na dłoni efekty wykluczenia i gorszych perspektyw, ale wykopkowe libki i konfiarze oczywiście nie rozumieją że byt kreuje świadomość i muszą sobie tłumaczyć swoją pogardę dla gorzej sytuowanych
  • Odpowiedz
suspensor1917
suspensor1917 12.05.2026, 20:55:50 via Wykop
  • 0
Polska po prostu wraca do swojej domyślnej konfiguracji, czyli Rzeczpospolitej Szlacheckiej


@callver34: P------e że libkoidy i konfiarze powiedzą że to bardzo dobrze, bo to "naturalna kolej rzeczy" i "nic się nie da zrobić"
  • Odpowiedz
suspensor1917
suspensor1917 09.05.2026, 20:30:19
  • 2
Gdzie był Gondor, gdy nie miałem piwka do oglądania #lotr
suspensor1917 - Gdzie był Gondor, gdy nie miałem piwka do oglądania #lotr

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking