Czy Kanada to jedyne państwo na świecie, w którym najpiękniejszy stadion nie znajduje się w "najpopularniejszym" mieście? Piękny jest ten stadion w Vancouver w porównaniu do tego w Toronto, który wygląda jakby był sklejony z taśmy i trytytek. #mecz
Są jakieś logiczne argumenty przeciwko delegalizacji występów Szwajcarii na dużych turniejach? To jest chyba najmocniejsza reprezentacja której występy na dowolnych mistrzostwach oznaczają obowiązkową padlinę #mecz
@melquiades: Zawsze grali nudny piach i wtedy Shakira ładował p-----------e z twierdzy Kłodzko. Teraz Albaniec nie gra od dwóch lat, więc nie ma już na co czekać
Nie macie wrażenia, że europejskie zespoły tak grają bo może nie chcą nabawić się kontuzji i bardziej zależy im na graniu w klubie? Czasy gdzie reprezentowanie kraju było prestiżem mijają, tym bardziej w Europie gdzie kadry mają pochodzenie z różnych krajów #mecz
@Tortcebulowy: Platini gdzieś przy okazji MŚ 1998 powiedział że był w szoku kiedy usłyszał od jednego piłkarza że ważniejsza jest dla niego Liga Mistrzów niż Mundial. Od tamtej pory to raczej się pogorszyło
@splinter96: Co się pojawił jakiś polski sportowiec z sukcesami to dostał 5 minut uwielbienia, a zaraz potem plucie jadem. Adam Małysz, Jerzy Dudek, Justyna Kowalczyk, Robert Lewandowski, Agnieszka Radwańska, to teraz przyszedł czas na Igę.
Jest taka reklama superkina z TVN z początku lat 2000 do której cały czas wracam, bodajże Sztywny Pal Azji śpiewa tam o filmach które będą pokazywane w najbliższych tygodniach, ale bardzo bolało mnie że jest w internecie dostępna tylko w jakimś śmiesznym 144p więc odtworzyłem ją shot for shot w wysokiej jakości dla przyszłych pokoleń xD Jedyny problem jest taki że jedno ujęcie pochodzi z jakiegoś zupełnie innego filmu, więc po czterech
Nigdy mi się nie nudzi czytanie żali Kamilków i Maćków z polibudy, którzy 10 lat temu myśleli że złapali Boga za nogi xDDDD hurr durr tylko studja techniczne
Mirek po co ci ten chów klatkowy, musisz spróbować czegoś innego. W Warsiawce drogo, we Wrocku banderowcy - zbuduj sobie wielką chatę pośrodku niczego na przedmieściach Churwatowa. Paczkomat jest, Lidl jest, cisza, spokój czego potrzeba więcej.
Twoje dzieci będą miały fantastyczne warunki do rozwoju, pójdą do lokalnej licbazy, całkiem dobra. Potem na studia, może nawet będą wykładać chemię!
Widoczne jak na dłoni efekty wykluczenia i gorszych perspektyw, ale wykopkowe libki i konfiarze oczywiście nie rozumieją że byt kreuje świadomość i muszą sobie tłumaczyć swoją pogardę dla gorzej sytuowanych
#mecz
źródło: 8158
Pobierz