Wpis z mikrobloga

@ksy3 Osobiście poczułem się urażony, że ktoś wyjeżdża na Polskę B sprowadzając ją wioski z XIX w. Po czym się dowiaduje, że mieszka w obsranej Łodzi xD
  • Odpowiedz
  • 18
@PSY_DELIC Ech, byłoby mi szkoda tej typiary, gdybym nie wiedział co robi.

Nuggetsy mi się kojarzą z tanią pozycją w menu, a będąc ma wakacjach próbowałbym lokalnej kuchni, a nie tego mielonego szajsu. Tutaj wychodzi albo mega bieda (odmawianie sobie na wakacjach kosztem kilku euro), albo mentalność nastolatki, dla której jedzenie fastfoodów jest lepsze niż lokalna kuchnia.
  • Odpowiedz
@ksy3: To już nie wypada pisać, że da się znaleźć takie knajpy gdzie za równowartość czterdziestu złotych dostaje się grillowanego kalmara dla dwóch osób. Przy czym zaznaczam, że te dwie osoby to może być dwóch ponad stukilowych chłopów, koleżanki mogły się podzielić we cztery.
  • Odpowiedz
@DrCieplak:

Dzisiaj nawet na prowincji wakacje w Turcji albo Egipcie to opcja dla biedaków. Średniaki jeżdżą na Florydę albo do Dubaju.


W ogóle dzielenie czegoś na opcje dla biedaków i średniaków jest przejawem biedy umysłowej. Normalni, niebiedaccy ludzie, jeżdżą tam gdzie chcą, a biedaki komentują, czy Turcja jest dla biedaków czy nie.

Można spędzić wakacje w Egipcie odbywając rejs po Nilu i nocując w Old Cataract w Asuanie i w
  • Odpowiedz
  • 0
@Desire22 powiaty pod Rzeszowem, to Polska C.
Kilka lat temu stałem się tym, co przyłożył rękę do wyludniania się Łodzi, ale w przeciwieństwie do większości (zapewne nawet Ciebie) mam porównanie i większe prawo do mówienia, że to obsrany chlew (max 5 lat tam mieszkałem) 😜
  • Odpowiedz
@ksy3

@Desire22 powiaty pod Rzeszowem, to Polska C.

Kilka lat temu stałem się tym, co przyłożył rękę do wyludniania się Łodzi, ale w przeciwieństwie do większości (zapewne nawet Ciebie) mam porównanie i większe prawo do mówienia, że to obsrany chlew (max 5 lat tam mieszkałem) 😜


A se miej, ja teraz mieszkam w bardziej zaawansowanym i bogatszym mieście niż ta nawet osikana Warszawa, co nie znaczy, że czuje się lepszy
  • Odpowiedz
  • 0
@Desire22 nigdzie nie napisałem, że czuję się lepszy. Zgadnij skąd mam porównanie? Za parę lat docenisz uroki, nawet Polski C.
Natomiast jako w jakiejś części Łodzianin, będę bronił tego miasta przed debilami, którzy co najwyżej przejeżdżali przez fabryczną w drodze nad morze. 😜
  • Odpowiedz