Wpis z mikrobloga

  • 31
@PSY_DELIC frytki i nugetsy to powiew Zachodu. Pamiętaj, że ona mentalnie (i w zasadzie fizycznie również) żyje na podkarpackiej wsi. Tam dwa razy do roku wyjeżdża się do galerii w Rzeszowie, a na wycieczce szkolnej była najdalej w Wadowicach lub Częstochowie (bo do Lichenia było za daleko).
Takim daniem naprawdę można zaimponować jej grupie odbiorczej (sałatka z łososiem jest już ponad szklanym sufitem).
  • Odpowiedz
@ksy3: Ale piękne imaginacje. Nie ma to jak wyobrazić sobie że inni mają gorzej niż ty. Dzisiaj nawet na prowincji wakacje w Turcji albo Egipcie to opcja dla biedaków. Średniaki jeżdżą na Florydę albo do Dubaju.
  • Odpowiedz
@PSY_DELIC: Nie wiem co jest żałośniejsze - ta typiara i biznes czy żenada która wykopki uprawiają spuszczając się nad każdym reelsem z instagrama.


@ATAT-2: Właśnie takie mam wrażenie, Wykopki krzyczące "hue hue ale głupia" napędzają jej wyświetlania, czyli generalnie to czego potrzebuje ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@DrCieplak jeżeli grupa "inwestorów" podnieca się czterema dniami w Grecji, to chyba mam trochę racji.
Jeżeli jest ktoś, jak to ładnie ująłeś "biedakiem", to nie jeździ na wakacje nigdzie.
  • Odpowiedz