Wpis z mikrobloga

@ntdc Niesamowite ile odpowiednie kontakty mogą zmienić. Spalona rodzina z dzieckiem. Boże daj mi rewolwer bo sam mam ochotę odstrzelić bydlaka i jego k--------a
  • Odpowiedz
@ntdc To też pokazuje ile znaczy Polska na arenie międzynarodowej. Wydarzyła się taka tragedia na terenie naszego państwa, a oni mogą ot tak przechowywać zbrodniarza? To nie jest śmieszne to jest bulwersujące i frustrujące. Boże jak ja nie cierpię takich cwaniaków, ludzie ustawieni przez system, pewnie Bastianek sam się czuje lepszy od innych, że go tak wyjmują spod prawa. I co można z tym zrobić? Jak pomóc rodzinie ofiar otrzymać sprawiedliwość?
  • Odpowiedz
@Lefty: jeśli twierdzisz że to jest większy problem porwać jakiegoś zwyklaka i przemycić za granicę to jesteś w c--j naiwny
  • Odpowiedz
@Teuvo: ja nie mówię, że to jest niemożliwe tylko, że przecież służby nie będą uruchamiać jakiejś międzynarodowej akcji i ryzykować problemów dyplomatycznych, żeby sprowadzić do kraju jakiegoś typa co zabił rodzinę na drodze xd
  • Odpowiedz
@Lefty: jednak społeczeństwo się tego domaga żeby go sprowadzić, sprawa jest medialna, a problemy dyplomatyczne są takie że mają nas w dupie i go wypuścili z aresztu i dali wizę pomimo czerwonej noty interpolu. Gdyby go ściągnęli to by trochę ugrali politycznie tym bardziej że poszła ostatnio narracja że to wina ziobry że on uciekł.
  • Odpowiedz
  • 2
@Teuvo no to jest wina ziobry, że on uciekł, a taka akcja raczej jest nieopłacalna z punktu widzenia ryzyko i koszty organizacji / wzrost poparcia
żeby też nie było, wszystko co najgorsze dla tego klauna i śmiecia, ale imo jest duża szansa, że będzie zero konsekwencji oprócz braku możliwości powrotu do ue i gdziekolwiek obejmuje list gonczy
  • Odpowiedz
  • 1
@ntdc Cała ta jego śmieszna rodzinka powinna w trybie natychmiastowym trafić do aresztu za pomaganie w uniknięciu odpowiedzialności. Może wtedy ten s------l by się tutaj stawił. Chociaż znając jego moralność to pewnie by się wywalił nawet na własną rodzinę. Świnia bez kręgosłupa
  • Odpowiedz