Wpis z mikrobloga

Status fachowców którzy nie pojawili się na umówione spotkania w zeszłym tygodniu:

- hydraulik - zapalenie krtani, jak się wyleczył to od razu poleciał wakacje
- parkieciarz - telefon wpadł do wody, stracił kontakty i nie mógł zadzwonić
- typ od alarmów - zepsuł się samochód, musi zorganizować zastępczy

Ja to mam pecha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#budujzwykopem #budowadomu #remontujzwykopem #mieszkaniedeweloperskie
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ATAT-2: mi nie chodzi o to, że "załóż i rób" tylko o wyśmianie tego co tam pisaliście, że im się zarabiać nie chce xD no nawet jak nie chce to co? robią tyle ile potrzebują i nawet jeśli walą w ciula z terminami to widocznie rynek im na to pozwala
  • Odpowiedz
@ATAT-2 z parkieciarzem to możliwe, sam nim jestem i ostatnio utopiłem telefon w kleju. Dwa dni go czyściłem żeby odzyskać dane, numery miałem nie zapisane i też dwóch klientów "wystawiłem".


@Lowca90: w dobie dzisiejszych chmur i synchronizacji można gubić kontakty?
  • Odpowiedz
  • 17
@ATAT-2 myślałem, że tylko ja tak mam. Remontuję dom i 8 kontaktów na 10 olewa spotkania, umówione terminy oględzin i po kilku tygodniowym przedłużaniu w końcu urywa kontakt.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: W zeszłym roku czekałem na elektryka i się nie doczekałem - napisał mi maila (xD) że ma taką migrenę, że siedzi w ciemnym pokoju i wpadnie jutro dopiero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ATAT-2 mnie koleś od ocieplenia zwodził z 3 miesiące po czym powiedział że ma takie obłożenie że w sumie on rezygnuje. No k---a komediant roku
  • Odpowiedz
@ATAT-2: witam w klubie, wlasnie koncze remont ktory trwa od 1.5 roku
- start opozniony kilka tygodni bo cos w rodzinie
- gazownikowi 2 razy padla zaciskarka przed wyjazdem do mnie
- wylewka s---------a, krzywa, fachowcy zagineli
- gosc od blatu raz zapomnial, potem zachorowal, potem zrobil, na poprawki pies zachorowal, potem auto sie zepsulo, nastepnym razem cos wypadło i kolejny raz dopiero sie pojawil
- panele poprawiam od pol roku bo ciagle strzelaja, wiec i fachowców bylo 4 kazdy przekladal terminy (dzisiaj byl ostatni i juz wiecej nie
  • Odpowiedz
@ATAT-2: dlatego w tym kraju wszystko trzeba robić samemu. Najpierw musisz prosić się "fachowca" żeby łaskawie coś ci zrobił, a później i tak trzeba poprawić po nim to co s--------ł. Nie dość, że płacisz, i to całkiem sporo, bo z cenami ich p------o, to jeszcze jest c-----o zrobione ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Robiąc samemu większość rzeczy jest wykonane szybciej, taniej i lepiej, a zdecydowana większość czynności
  • Odpowiedz