Wpis z mikrobloga

@koala667 to nie sabotuje już pieniędzy która unia na obiecała za oddanie Ukrainie czołgów? Już się zgodził na wypłatę? Zgodził się prawda?


@Kulawy_Lis: sabotuje ale się z tego nie cieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@koala667: stepowi cyganie sprzedaliby nas ruskim za jedną butlę gazu.

I jeszcze krzyczeliby na forum (zgniłej) UE że nie wolno nam pomagać i w ogóle ruska inwazja to nasza wina, i dobrze nam tak - a granice to konstrukt społeczny, rusofobia i f-----m. A naiwniaki dalej się łapią na klepanie po plecach lepką rączką sabotażysty.
  • Odpowiedz
@koala667 C---a tam prawda, narodowość ma jakieś fam znaczenie ale marginalne, liczy się to czy ktoś zachowuje się w porządku, jest spoko sympatycznym człowiekiem a dopiero później jako dopełnienie narodowość, jak ktoś nie wykazuje tych najprostszych ludzkich odruchów to jego pochodzenie mam w pompie xD Po 14 latach na emigracji miałem do czynienia z wszelkimi kombinacjami charakterow i krajów, znam s-----------o Węgra, który jest bucem z kijem w dupie, który miał
  • Odpowiedz
@koala667: w ogóle nie wiem czemu u nas wmawia się przysłowie "Polak, Węgier dwa bratanki". Spotkałem kilku Węgrów i pytając o to żaden nie wiedział o co chodzi. Mają nas głęboko w dupie a my wesoło p--------y jacy to bracia xD
  • Odpowiedz