Wpis z mikrobloga

#szarpankizzyciem

Najgorsze jest to ze chlop sie n-----l, trzody narobil, w leb wylapal.
To zamiast juz zamknac morde i usiasc na p---e to jeszcze nawolywal do palenia ludzi i ich biznesow.

Czaicie to?
Po dwoch czy trzech "szybkich" na maske. Ta gnida chce zebyscie, ciezko pracujacych, ludzi "palili" bo tak "policjant wysoki powiedzial".
Nagonke sobie wymyslil...

Najgorszy sort toksyka, rasisty. Nie idzie mu z babami to wina "imigrantow".

Juz tacy byli w historii, co nawolywali do palenia ludziom biznesow a potem tworzyli obozy bo sami byli nieudacznymi malarzynami.

Bardzo sliski ziomek. I jeszcze udaje przyjaciela "mezczyzn". Przymila sie do widowni przegrywowej dla dutkow. Dajac im zludnych wrogow.

I nie, nie bylo zadnej maczety, bo by pol lba nie mial. Dajcie spokoj...
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jamniki2: chłop dostał parę strzałów i tyle, dodatkowo ma tendencję do opuchlizny i tyle
Gdyby go rzekomo maczetami paru turasow po łbie napierniczalo to nie byłoby żadnego szpitala a łapiduchy wrzucające resztki mózgu do czarnego wora
  • Odpowiedz
@Niedobry: Za gówniarza(20-22lat), byliśmy w pewnej miejscowości i na imprezie w 7 osób zaczęliśmy śpiewać "Hej Kolejorz", z nami 1 lokals. Lokals od swoich dostał plaskacza a do nas podeszli i tylko powiedzieli, żebyśmy nie śpiewali tutaj tego bo wszyscy za Pogonią a oni nie chcą dymu, tylko zarobić. Pokazał nam przy barze swoich kolegów(z 40 osób) i było ok. No może jeden z nich po imprezie trochę do kumpla
  • Odpowiedz
@Niedobry: Ten Ahmed ma legalny biznes i rodzinę, którą musi utrzymać. Wydaję mi się, że ma więcej do stracenia. Nie jestem jakąś lewarą. Po prostu żal mi jest człowieka, który teraz jest gnębiony przez napuszczonych przez Szarpankiego wykopków kiedy nawet nie wiemy jak było.
  • Odpowiedz
@Niedobry: jeszcze niedawno na wykopie ludzie klaskali jak sebix z Ełku stracił życie za jakiś napój. Czacie? Dokonano mordu na Polaku przez obcokrajowca za 5zl. I ludzie tutaj byli wniebowzięci. Dziś już się tak nie cieszą bo pomału zaczyna do nich docierać, że sami mogą być ofiarą.
  • Odpowiedz
@Niedobry A to ktoś tego typa bierze na serio? Przecież na 99% wyjdzie na to że sam.ich sprowokował i teraz kręci gowno aferę jaki to on jest poszkodowany bardzo. Robcie skriny bo niedługo będzie krdcenie malysza XD
  • Odpowiedz
  • 1
@calinowski: Gdzie i kiedy? Kiedy mowie ze powinien albo pojsc na Policje, albo zalatwic "po cichu" sprawe?

Nie nawoluje i nie kaze. Pokazuje mechanizmy.

Ale tak. Jesli mam nawolywac to wole przeciwko "wojnom rasowym". Lepiej zamknac w wiezieniu lub pozbyc sie prowodyra i menela niz niewinnych imigrantow.

To samo np. Do AFD lub angolskich chavsow ktorzy zyja z rasizmu i nagonek np. przeciw Polakom.
  • Odpowiedz
@Niedobry: jak zwykle prawda pewnie leży gdzieś pośrodku. Szarpanki nie był taki grzeczny jak opowiada, pewnie cwaniakował i zaczepiał. Ciapate też dobre zwierzęta, pewnie zero zahamowań i chłop wygląda jak Rihanna po weekendzie z Chrisem Brownem.
  • Odpowiedz
No w końcu jakiś konkret. Czyli jak ma być odsiatka, to sprawa zgłoszona na policję? Co ja gadam, przecież pewnie dyspozytor od razu zgłosił jak pojechali po gościa którego katowali i n----------i maczetami z 7 minut.


@ipkis123: Dyskutujesz z gosciem, ktory wyznaje diete keto. Zastanow sie nad jego ogarnieciem xD
  • Odpowiedz