Wpis z mikrobloga

#szarpankizzyciem

Najgorsze jest to ze chlop sie n-----l, trzody narobil, w leb wylapal.
To zamiast juz zamknac morde i usiasc na p---e to jeszcze nawolywal do palenia ludzi i ich biznesow.

Czaicie to?
Po dwoch czy trzech "szybkich" na maske. Ta gnida chce zebyscie, ciezko pracujacych, ludzi "palili" bo tak "policjant wysoki powiedzial".
Nagonke sobie wymyslil...

Najgorszy sort toksyka, rasisty. Nie idzie mu z babami to wina "imigrantow".

Juz tacy byli w historii, co nawolywali do palenia ludziom biznesow a potem tworzyli obozy bo sami byli nieudacznymi malarzynami.

Bardzo sliski ziomek. I jeszcze udaje przyjaciela "mezczyzn". Przymila sie do widowni przegrywowej dla dutkow. Dajac im zludnych wrogow.

I nie, nie bylo zadnej maczety, bo by pol lba nie mial. Dajcie spokoj...
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jamniki2 ty nigdy się nie uderzyłeś w nic w czołem? Rozciąć nie jest specjalnie trudno nawet uderzając w jakiś mebel. Brzmisz jakbyś uderzył, skoro już tygrysy i czołgi widzisz.

Z reszta co ty tłumaczysz - będziesz brnal w to, że powaznie tak wygląda ofiarą tygrysa czy czołgu, czy jednak za mało odwagi przyznać, że p--------z głupoty?
  • Odpowiedz
@szczyp1orek: @Jamniki2 nie bardzo kojarzę co to za typ i średnio mnie obchodzi ta akcja, ale jak czytam, że go kilku gości dorwało z kijami i maczetami, czytam opinie, że wygląda jakby go dopadł tygrys, że prawie go zabili a później widzę zdjęcia to chce mi się śmiać. Podobnie wyglądałem jak w pracy spadło mi na głowę kilka bardzo ciężkich książek (podbite oko, mocno zdarty nos, szwy na łuku
  • Odpowiedz
@Niedobry według właściciela była tam walka na krzesła i to jak najbardziej tłumaczy takie obrażenia.

Pytanie czy to on zaczął od fizycznego ataku czy był to tylko atak werbalny. Nagranie wideo rozwiałoby nasze wątpliwości.

Z całą pewnością nie kupuję wersji dr Szarpanki że dostał w------l za to, że siedział grzecznie przy stole.
  • Odpowiedz
@Jamniki2: można się przewrócić i o coś zahaczyć. Ja miałem gdzieś o połowę mniejsze od rogu książki w twardej oprawie. Może i coś tam było z narzędzi, nie mówię, że nie, ale to nie wygląda na cios maczetą, co najwyżej draśnięcie. A na pewno nie cios podczas bójki gdzie go kilku typów okładało.
  • Odpowiedz
  • 1
@BOGUSLAW_WINDA: Dobra k---a, to nie chodz tam. Nie zryj tego. Niech upadna.
Upadna to sami wyjada. Glosuj portfelem, bojkotuj. Ok...
Ale nie nawoluj do Nocy Dlugich Nozy ok?
Nie z powodu urazonego pijackiego ego jakiegos cipeusza ze s----a zamiast mozgu.
  • Odpowiedz
@Niedobry: trzeba być srogim idiotą, żeby wierzyć, że on dostał z maczety XD chłop pewnie się poślizgnął w pijackim amoku, jebnął łbem o stolik i wymyślił sobie historyjkę, żeby za chwilę zrobić jakąś zrzutkę na "walkę z pakolami", bo już zapowiadał przecież "wojnę" XD
  • Odpowiedz
  • 0
@lysyzlombardu: No dokladnie. Jeszcze trzy fotki pod dobrym katem i k---a juz sam sobie pewnie uwierzyl.

Mowie: Drugi Czeczko. Gnida narozrabiala i jeszcze zaraz po "hejcie" w--------i na Bialorus bo tam: "Baba zna swoje miejsce i som wartosci a w Polsce to Turki mordujom maczetami i kebaby kaza jesc..."
  • Odpowiedz
slowo przeciwko slowu,


@Zakala_Wadowic: No tu masz rację możemy poczekać, ale jednak strasznie dużo rzeczy zdaje się nie spinać w wersji szarpankiego - pobicie z maczetą(a przynajmniej taka była pierwsza wersja), ale policja nic nie robi - no rozumiem brak zaufania do policji czy świadomość braku kompetencji, ale takie stwierdzenie przy tak poważnej sprawie wydaje się być dość słabym wytłumaczeniem.
Nie widziałem też żeby ktokolwiek znalazł coś w lokalnych mediach
  • Odpowiedz
@Niedobry faktem jest że na pewno dostał na p---e dosyć mocno, był kopany leżąc na ziemi i rozcięcie na skroni było zadane ostrym narzędziem.

Nawet jeśli zmyśla i się awanturował to i tak policja nie powinna olewać zadania ciosu czymś ostrym w okolicy tętnicy skroniowej, ogólnie wejście do bitki z jakimkolwiek ostrzem to już śmierdzi usiłowaniem zabójstwa

Jestem ciekawy tego nagrania z kamer i roli p0lek k której wspomniał na początku
  • Odpowiedz