Wpis z mikrobloga

Współlokatorka proponuje mi seks :v

Jestem studentem i wynajmuję mieszkanie ze swoją dziewczyną, takim jednym ziomeczkiem i jego laską. Nie znaliśmy ich wcześniej, ale okazali się mega sympatyczni i dobrze się nam żyje. Żadnych konfliktów, szanujemy siebie nawzajem i czasem spędzamy czas we czwórkę.

Różowa ziomka jest mega atrakcyjna, obiektywnie atrakcyjniejsza od mojej i to o wiele. Chłop co prawda pracuje, ale przyszły weekend spędza u rodziców, a ona z kolei nie pracuje w ogóle XD Tak, gość płaci czynsz za nią, niby tymczasowo, ale ona nie ma pracy już chyba od 3 miesięcy. Ja pracuję, ale nie w piątek i w sobotę, a moja różowa już tak. Także zostaję z jego dziewczyną sam na mieszkaniu ;) Ona doskonale o tym wie, bo wczoraj spytała mojej jak pracuje xd

No a dziś mi wprost zaproponowała ruchanie w weekend. Czy byłem zdziwiony? Ani trochę, bo od dawna czułem, że ona przyprawia mu rogi, a i na mnie nie raz spoglądała jednoznacznie, co odwzajemniałem. Nigdy nie powiedziałem o tym swojej różowej, bo liczyłem, że może coś kiedyś będzie.

Także będzie ciekawie przez weekend :D W seksie z z moją mi niczego nie brakuje, no ale ta jest ładniejsza i jara mnie po prostu wizja ruchania innej w tajemnicy. Niczego się nie obawiam, bo w końcu sama jest zajęta, więc nikt nic nie powie i ręka rękę myje. Mam nadzieję, że będzie zajebiście, bo nie ukrywam, że liczę na dłuższy układ :)

#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #zdrada
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach