Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#logikarozowychpaskow #zwiazki

Co wasze rozowe wnoszą do związku? No bo moja różowa to troche nic. Robi takie minimum które robie też ja. Razem sprzatamy, razem gotujemy. Ale tak chodzi mi, że dla was. Organizuje wam jakies wyjscia, robi niespodzianki, albo jakies lody?

No bo moja rozowa nic nie wnosi, jakby jej nie było to nie odczuje tego. Własciwie to tylko więcej czasu będę mieć xd No okej dostaje jakieś wsparcie, ale to raz na pół roku bo to ona ma wiecznie problemy, tu ze mysli ze przytyla, tu jej cos nie pasuje, tu cos.

Lodów nie robi(ostatnio na dzien chlopaka mialem), prezenty tylko dostaje na swieta, seks rzadko(raz na 2 tyg srednio). Nic jakos nie robi zebym chciał byc z nią dalej.

Teraz była afera o wakacje. Bo ja jestem z tych co nie jeżdżą, niezbyt mam ochote. Ale powiedziałem, że chętnie pojade z nią gdzie chce. Tylko ona uważa, że ja wszystko powinienem ogarnąc. Bo to facet powinien się tym zając. A ja nigdy na takie rzeczy nie poswięcałem najmniejszej uwagi xd A jak daje rozne oferty to nie to nie pasuje, tutaj nie bo cos. Ale nie sama nie poszuka tego co chce tylko ja mam znalezc co jej pasuje XD

Jak jest u was w związku. Czy wasza rózowa sie stara? No bo moja co przytuli, pocałuje, nie pojdzie na impreze i to koniec. A ja sie mam wszystkim zajmowac. A jak jestesmy gdzies to kebaba nie moge zjesc bo mi smierdzi z buzi i ona zakazuje xd

Nie byłem w innym zwiazku, to juz 2 lata leci. Bo jako tako jest w porządku, ale wkurza mnie to, że nic nie robi a ja MAM ROBIC. Nie sa to jakies duze rzeczy, ale po co mam robic nawet te małe jak ona nie robi?? I nie wiem czy nie przesadzam, bo znam zwiazki gdzie rozowa ma rozne toxic zachowania, a moja oprocz ksiezniczkowania nie odwala akcji. Czas spedza praktycznie ze mna, po impreazach nie chodzi, nie wyzywa, chce ze mna spedzac czas(ale to ja mam go ogarniac) xd

Rozmawiałem z nią, że sie nie stara to powiedziała, że ja też nic nie robie to ona nie bedzie. Ale mowie ze to ja organizuje wycieczki, wyjscia to mowi ze to normalne by facet to robil. Kiedys robilem jakies ramki ze zdjeciami dla niej, jakies niespodzianki(przystrojone biurko jakimis duperelami i rozami), kwiaty dla niej ze słodyczami ale nigdy sie nie odwdzięczała, to przestałem. Potem powiedziała, że nic romantycznego nie robie a jak te rzeczy wspomniałem, to powiedziała ze to miłe gesty a nie romantyczne rzeczy i sie nie liczy. Tez tak uwazacie, ze to miłe gesty a nie romantyczne rzeczy? Tylko pytam



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim Brzmi, jakbyś nie potrzebował "różowej", tylko asystentki do organizacji wakacji i robienia lodów. Jakbyś może sam trochę zainwestował w związek, zamiast tylko narzekać, to może byłoby inaczej? Ale skoro tak ci źle, to może lepiej przestać marnować sobie nawzajem czas.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jesteś jej pantoflem z nadchodzącym awansem na beciaka z dead-bedroomem. musisz się i ją ogarnąć, ale ona wtedy prawdopodobnie odejdzie, gdy zobaczy ze próbujesz wyrwać się z roli i nie może już ciebie wykorzystywać.

a co do tego fragmentu że "facet powinien organizować wycieczki" to odpowiedź jej że "kobieta powinna opróżniać jaja regularnie" xD error gwarantowany
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @kabotyno

Ale to ja wszystko organizuje xD Wyjscia weekendy wakacje. Rózowy tylko czeka i wymaga. Na ostatnie 15 tygodni, 8 weekendów ja zorganizowałem, rózowy 1. No i jak nic nie wymysle to narzeka.

Na dodatek ja te wyjscia to mam w d... gdyby nie to ze rozowy chce to bym nigdzie nie jezdzil. To co mnie wkurza to ze nie ma a) jakiegos wyrównania b) jezeli jej tak zalezy to przeciez ona moze
  • Odpowiedz
@mirko_anonim udawaj ze jest okej ale na boku szukaj innej. A jak nie jestes w stanie szukac na boku innej, bo bedziesz sobie wmawial ze jest okej. To wyruchaj ja ostatni raz i wyjeb za drzwi bo do konca zycia bedziesz sie #!$%@? i po co ci to. Chcesz skonczyc jak beciak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @czescmampytanie to wymysli inną rzecz którą nie robie

@sberatel A co to jest nudziarz xd na imprezach ja jestem tym smiesznym, co zreszta na to rózowa poleciała. W domu na jakies wyjscia nigdy nie odmówiłem. Ale tak wole sobie weekend odpocząc w domu bo tygodniu pracy i porobic swoje rzeczy. Tylko ze i tak robimy to co rozowy chce. Na poczatku nie wymyslałem rzeczy, rozowa chciała zebym zaczął
  • Odpowiedz
Co wasze rozowe wnoszą do związku?


@mirko_anonim: wnosi siebie - to nie wystarczy?

i co Ty o tych lodach cały czas? do Grycana idź na loda a nie biedna kobieta po ciężkim dniu pracy będzie jeszcze śmietanę ubijać bo Panicz loda chce?

ja wiem, że jest gorąco ale to może jakiś kompromis i niech Sorbety robi? to jest mniej kaloryczne, albo nwm w Makro kupcie takie 5L opakowania
  • Odpowiedz
Ale to ja mam szukac wakacji które ona chce i musi odrzucic 6 ofert które wysle bo jej nie pasują, wcale nie moze sama poszukac bo mi to jest obojetne xD


@mirko_anonim: dlaczego wy sobie takie wybieracie? Kto wam przystawił pistolet do głowy? Jest tyle kobiet lubiących się angażować, kreatywnych, którym sprawia radość robienie niespodzianek...
  • Odpowiedz