Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#logikarozowychpaskow #zwiazki

Co wasze rozowe wnoszą do związku? No bo moja różowa to troche nic. Robi takie minimum które robie też ja. Razem sprzatamy, razem gotujemy. Ale tak chodzi mi, że dla was. Organizuje wam jakies wyjscia, robi niespodzianki, albo jakies lody?

No bo moja rozowa nic nie wnosi, jakby jej nie było to nie odczuje tego. Własciwie to tylko więcej czasu będę mieć xd No okej dostaje jakieś wsparcie, ale to raz na pół roku bo to ona ma wiecznie problemy, tu ze mysli ze przytyla, tu jej cos nie pasuje, tu cos.

Lodów nie robi(ostatnio na dzien chlopaka mialem), prezenty tylko dostaje na swieta, s--s rzadko(raz na 2 tyg srednio). Nic jakos nie robi zebym chciał byc z nią dalej.

Teraz była afera o wakacje. Bo ja jestem z tych co nie jeżdżą, niezbyt mam ochote. Ale powiedziałem, że chętnie pojade z nią gdzie chce. Tylko ona uważa, że ja wszystko powinienem ogarnąc. Bo to facet powinien się tym zając. A ja nigdy na takie rzeczy nie poswięcałem najmniejszej uwagi xd A jak daje rozne oferty to nie to nie pasuje, tutaj nie bo cos. Ale nie sama nie poszuka tego co chce tylko ja mam znalezc co jej pasuje XD

Jak jest u was w związku. Czy wasza rózowa sie stara? No bo moja co przytuli, pocałuje, nie pojdzie na impreze i to koniec. A ja sie mam wszystkim zajmowac. A jak jestesmy gdzies to kebaba nie moge zjesc bo mi smierdzi z buzi i ona zakazuje xd

Nie byłem w innym zwiazku, to juz 2 lata leci. Bo jako tako jest w porządku, ale wkurza mnie to, że nic nie robi a ja MAM ROBIC. Nie sa to jakies duze rzeczy, ale po co mam robic nawet te małe jak ona nie robi?? I nie wiem czy nie przesadzam, bo znam zwiazki gdzie rozowa ma rozne toxic zachowania, a moja oprocz ksiezniczkowania nie odwala akcji. Czas spedza praktycznie ze mna, po impreazach nie chodzi, nie wyzywa, chce ze mna spedzac czas(ale to ja mam go ogarniac) xd

Rozmawiałem z nią, że sie nie stara to powiedziała, że ja też nic nie robie to ona nie bedzie. Ale mowie ze to ja organizuje wycieczki, wyjscia to mowi ze to normalne by facet to robil. Kiedys robilem jakies ramki ze zdjeciami dla niej, jakies niespodzianki(przystrojone biurko jakimis duperelami i rozami), kwiaty dla niej ze słodyczami ale nigdy sie nie odwdzięczała, to przestałem. Potem powiedziała, że nic romantycznego nie robie a jak te rzeczy wspomniałem, to powiedziała ze to miłe gesty a nie romantyczne rzeczy i sie nie liczy. Tez tak uwazacie, ze to miłe gesty a nie romantyczne rzeczy? Tylko pytam



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim:
Jak jesteś niezadowolony, to po prostu zakończ relację. Tu nie ma nic skomplikowanego, zaoszczędzisz sobie czasu i jej. Druga kwestia, że jak coś jest nie halo, to się o tym rozmawia z drugą osobą, a nie puszcza mirko-anonima na wykopie.
  • Odpowiedz
takie powiedzonko nie wzięło się z nikąd.


@JanImperator: No, wzięło się od takich pustaków jak ty, którzy biorą losową karynę z pocałowaniem ręki, a potem płaczą, że mirki ueue moja dziewczyna to karyna xd nawet mi was nie żal.
  • Odpowiedz
@pianinka Jak się nie ma nic ciekawego do powiedzenia to się nic nie mówi. Brak argumentu zmusza cię do personalnych uwag ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie mecz się już. Nasza ciekawa dyskusja została zakończona.
  • Odpowiedz
a Ty myślisz że jesteś inna, a jesteś inna np. przez pierwsze 3 miesiące związku. Potem wychodzi prawdziwe babsko, któremu nic się nie chce, wiecznie narzeka, słucha się swoich koleżaneczek, itp.


@4mmc-enjoyer: Ale to już na etapie poznawania możesz się dowiedzieć, czy jest taka, czy inna. Jeśli jakaś kobieta jest aktywna i zajmowała się hobby, jeździła na wycieczki, chodziła na spacery itp. zanim Cię poznała i chętnie opowiada o tym,
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Ma fajtłape więc nie wie co czuje

Kobiety potrzebują dominujących despotów i psychopatów. Seksu nie będzie, bo psychopata nie prosi się o s--s tylko sobie ją bierze kiedy chce i baba to lubi. Bo ona mu służy. W mężczyzna jej zapewnia rozrywki PRZY OKAZJI, bo te rozrywki są dla jego satysfakcji. Wycieczki, podróże, zwiedzanie świata. Lody będą jak będziesz bandytą i będzie chciała nagrodzić samca alfę, który gnębi innych, wyżywa się na słabszych jednostkach, zdobywa, buduje swoją rzeczywistość i swój świat. I ona ma być częścią tego świata i ona tego wtedy chce. Twoja dziewczyna nie jest częścią niczego, żyje sobie koło ciebie i tyle.

Zdobywca, bandyta pobudza emocje i pobudza s--s w kobiecie, staje się podniecona. Masz zabierać ja i organizować wszystko po to, żeby robić sobie zdjecia w tropikalnych miejscach, żeby pokazać, że jesteś bogaty i w życiu odniosłeś sukces. I kobieta ma być z ciebie dumna i mają ludzie cię podziwiać. Takiego mężczyźnie kobieta urodzi potomstwo. Nawet będzie ci stawiać i sponsorować te wycieczki jeżeli będziesz pokazywał wartość jako mężczyzna i inni ludzie będą ci zazdrościć, jej koleżanki. Dobra reputacja. Ty nie masz reputacji bo jesteś nikim, to co ma pobudzać twoją kobietę. Twoje brudne skarpety na podłodze?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: czyli jak się spotykam z 20stką która ma większe libido ode mnie, wypytuje czego jeszcze nie próbowałem, chce jej się zawsze i wszędzie, a jak mi się zachce to czy okres czy park - jestem z uśmiechem obsłużony jak tylko sobie zażyczę - trafiłem na diament?

Oczywiście jej się odwdzięczam na te czy inne sposoby i jest również usatysfakcjonowana (nie daję kasy a prezenty do ~200 zł/miesiąc za które
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Jako jej zalety wymieniłeś dwie rzeczy: to, że nie chodzi na imprezy, i to, że "nie wyzywa". W gratisie "zakazuje" ci jedzenia kebaba xD a Ty ją niby kochasz. Albo macie po 16 lat albo to bait 2/10
  • Odpowiedz