Wpis z mikrobloga

Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#pracbaza #praca #korposwiat #januszex #oswiadczenie #zalesie
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4rcinS: Pewnie bait ale wiesz że pracodawca może odmówić Ci urlopu jeśli "uzna" że Twoja obecność jest niezbędna w terminie na który wnioskujesz? Więc no plan z odbiorem urlopu może Ci nie wyjść ;)
  • Odpowiedz
@M4rcinS: Słusznie. Znając życie szef nawet się tym nie przejmie. Znam historię kobiety, która po 16 latach odeszła z firmy. Była najbardziej doświadczoną księgową, jedyną co ogarniała temat obsługi spółek z Niemiec. Mydlili jej oczy szukaniem kogoś do zespołu czy podwyżkami. Ani nikogo nie szukali ani nie było planowanych podwyżek. I tak dwa lata ciągnęła dwa albo trzy etaty na swoich plecach. Nadgodziny, czasem praca w weekendy, bo ktoś to
  • Odpowiedz