Wpis z mikrobloga

@alverini: jak dla mnie geniusz, wymyśl coś takiego? Chłop zaorał elyte która łyka wszystko. Macie lekcje życia i teraz czekam na film gdzie będzie orał, szkoda że więcej ludzi nie zdążyło złapać zarzutke nim ja ktoś rozgryzł. Ciekawiło by mnie seplenienie Tuska na tłiterku.
  • Odpowiedz
nabrałeś na co?


@assninja: na bajta do zweryfikowania w parę minut jak to zrobił gromota, ale do tego trzeba mieć parę sprawnych komórek nerwowych w łepetynie i nie łapać się na fejki tylko dlatego że dotyczą kogoś nielubianego, ale rozumiem, że dla świadomych użytkowników z wypok.pl to mogą być za duże wymagania
  • Odpowiedz
@Sisal: po pierwsze, chłopie jakie ty masz kompleksy xD Po drugie większość ludzi nie jest permanentnie online, więc ja już przyszedłem na gotowe, jak się Stanowski licytuje ze Stonogą. Szkoda że Major Suchodolski nie żyje, bo byłby równie godnym przeciwnikiem dla idola Mariuszy xD
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn Kto by w pierwszych minutach po pojaśnieniu się tej taśmy pomyślał, że to Stanowski sam siebie nagrał nie do końca chyba znając wyniki badań, że taka akcja tylko umocni w głowach ludzi jego postrzeganie jako miękkiego propagandzisty PiSu i żadne dementi nie pomoże.

Nie było nic, co by się w sposób oczywisty nie zgadzało, nagranie też ewidentnie autentyczne - nikt nie pamięta dokładnej daty tej sytuacji na lotnisku Schiphol.
  • Odpowiedz
@Sisal Nie łyka wszystkiego. Tu było oczywiste, że nagranie jest autentyczne, a że Stanowski sam siebie nagrał i dobrowolnie zaszkodził swojej reputacji jeszcze bardziej - to zauważono dopiero jakąś godzinę po pojawieniu się tego nagrania. Nikt nie pamięta dokładnej daty tego zdarzenia na lotnisku Schiphol, tu chyba tylko źródło nagrania było wątpliwe.

Jak nie ma ingerencji AI, to zakłada się, że nagranie jest autentyczne - nikt normalny sam siebie tak nie
  • Odpowiedz