Wpis z mikrobloga

@alverini: Łyknąłeś to po same kule i jeszcze się cieszyłeś. Więc w sumie nie dziwie się, że teraz fikoły odstawiasz. Też bym pewnie tak robił na Twoim miejscu xD
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: to że ktoś dał się nabrać jeszcze imo o niczym nie świadczy. Lubię Stano, naświetlił wiele spraw i stawiam, że dzięki niemu tusek nie może tak łatwo uwalić CPK i EA, niemniej kilka razy dał powody by go uważać za pisuara. Niemniej tak, fajnopolacy się zbiorowo z3srali xD.
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: masz na mysli to, ze obrazil wielkiego wodza Donalda, a przeciez wiadomo, ze nie wolno, tak?

Jak ktos nie szczeka tylko na pis ale na wszystkich to pisior, nie wolno obrazac Donalda, jak Stanowski chce to niech sobie drugi TVN zalozy, wtedy bedzie git
  • Odpowiedz
@93michu93: nic z tych rzeczy. Po prostu robił parę razy typowe błędy g0wn0jadów (dziennikarzy) popisu. Ziemkiewicza, Lisa i wszystkich od wybiórczą po GaPola. Wali po drugiej strony do oporu, za każde mikropierdnięcie, a o swoich nie porusza tematów powyżej kostek.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mr--A-Veed tak, nagrał film gdzie pokazywał "patrzcie, jestem pisowcem! Patrzcie na mnie! Pisowiec ze mnie", ludzie odpowiedzieli "aha, j3b się pisowcu" i stanowiski "hahaha strollowani, wygrałem, na jestem góra a wy jesteście dołem!". To jest dokładnie ten obrazek
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: wydaje mi sie, ze za duzo TVN albo Republiki sie naogladales. Obiektywna telewizja to taka, ktora przedstawia fakty z obu stron i wlasnie to robi Stanowski. To co boli wyborcow platformy to atakowanie Donalda, najlepsza gazete wybiorcza i inne smieci z Agory. Jak Stano przejedzie sie po Ziobro albo innym pisowcu to tego wyborca Donalda i lewicy (w sumie to to samo) nie dostrzeze bo powinien grillowac jak TVN
  • Odpowiedz
nagrał film gdzie pokazywał "patrzcie, jestem pisowcem! Patrzcie na mnie! Pisowiec ze mnie", ludzie odpowiedzieli "aha, j3b się pisowcu" i stanowiski "hahaha strollowani, wygrałem, na jestem góra a wy jesteście dołem!". To jest dokładnie ten obrazek


@alverini: ale splycenie xD
Nie bylo jeb sie pisowcu tylko hej, pisowiec, koniec stanowkiego, zaraz go do prokuratury, kanal zero do zamkniecia i jeszcze nalezy podkreslic jakie tuzy intelektu to przedstawialy: najmadrzejszy Bart Staszewski, Tomek Lis, dziennikarze wybiorczej.

To jest troll jakiego nie bylo chyba w polskim internecie, goniec tak sie zesral, ze robil w nocy live na zywo na ten
  • Odpowiedz
@Sisal

@alverini: jak dla mnie geniusz, wymyśl coś takiego? Chłop zaorał elyte która łyka wszystko. Macie lekcje życia i teraz czekam na film gdzie będzie orał, szkoda że więcej ludzi nie zdążyło złapać zarzutke nim ja ktoś rozgryzł. Ciekawiło by mnie seplenienie Tuska na tłiterku.


Stanowiski wrzucił propagandę dla lemingów, którzy teraz myślą, że kanał zero jest obiektywny xD działa wyśmienicie.
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: Weryfikowanie czego? Czy nagranie było autentyczne? No było. A kto będzie sprawdzał jakieś daty, żeby się upewnić, czy przypadkiem stanowski nie trolluje? Normalnemu człowiekowi nawet przez myśl nie przeszło, że jakiś "poważny dziennikarz" może mieć mentalność 12-letniego chłopca i bawić się w jakieś hehe trollowanie.
  • Odpowiedz
Ludzie: wiemy, że to robisz pajacu, to nie jest żadna tajemnica, przyznajesz się do czegoś oczywistego.


Tak było ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

"Lewicowe Wykopki: Patrz Seba! Stonoga złapał Stanowskiego, ale on ma potężne wpływy musiał przekupić jego współpracownika HAHAHA I co teraz prawaki xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD"
  • Odpowiedz