Wpis z mikrobloga

Kolejny dobry dzień - nie wiem jakim cudem, ale prócz ogarniania chaty odj*bałem dzisiaj pasate z pomidorów od siory. Nie miałem co z nimi zrobić, a sos się przyda.
Nie wiem jakim cudem bo to przecież dodatkowy wysiłek.
Chciałbym mieć taką depresje, że leżysz i nic ci się ku*wa nie chce. Wtedy bym sobie tylko leżał i czekał na śmierć, a tak to pomidorki w słoiczkach pekluje.
Biorę słoiki i idę do siory zanieść jej, zrobiła mi dzisiaj zakupy, odwdzięczę się sosem.
Wejdę do sklepu - czuję nieodpartą potrzebę upieczenia ciasta. Muszę, jak nie dziś to jutro.
Zaczynam się zastanawiać, czy rzucenie ćpania to był dobry pomysł...

(Nie ciągnie mnie, tylko bez ćpania dużo rzeczy chce się robić i jest to z-----e. Jak się naćpiesz to możesz nic nie robić i jest git, jak nie ćpasz i nic nie robisz to czuje źle człowiek.)

Ma ktoś jakiś dobry przepis na ciastko czekoladowe, albo z czekoladom? Jak nie to będę musiał chata eL Pi Dżi pytać - a lepiej bestii nie karmić.

#gotujzwykopem #przegryw #narkotykizawszespoko #n-------i #patologiazewsi #przesladowania #stream #lgbt #policja #teczowepaski #bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm #depresja #psychologia #psychiatria #neet #samotnosc
Wołam bo boję się szadoła.
Mr3nKi (nie wołam - jest na skraju wytrzymałości, pomódlcie się za niego)
@Alvarez17 @kontophone @Ptysiu_323 @AKOMU_TOPOTRZEBNE @prawiczek92 @PrawdziwyEuropejczyk @ZwyklyRoman @Dadd_yissuess0 @midalohn @grand_khavatari @psychol-denty @kamilek123 @3cytryny @StanMarsh93 @ProstyHuop @drobne_na_taryfe @AspirantAndrzej @mieszankaBiaukowa @sesesesese @ArystokracjaPomarancza @ChrisRedfield @MrCALVIN @farbowanylisek @dongio @Egeszege21 @sensuel @przegro_pisarz @Halineusz @Glikol_Propylenowy @LulxdPL @AkiM1223 @p3k1 @29Promises @power-weak @PepeChad
Zamordowanyprzezpolicje_pedau - Kolejny dobry dzień - nie wiem jakim cudem, ale prócz...

źródło: 1650483228034

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mordo powodzenia tam i tak dalej, ale nie wołaj mnie, dzięki. Nie chce czarnolistować, bo od czasu do czasu wpadne zobaczyć co tam, ale nie trzeba wołać.
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy:
Spokojnie, nikt nie odpuścił. Po prostu niewiele się zmienia, więc nie będę pisał tego samego.
Pewne rzeczy są stałe(np. cel), inne płynne(np. metoda, osoby).
Życie moje, mojej matki i brata dalej jest zagrożone - nie wiem co z resztą rodziny.
Kiedy opublikuje materiały (po mojej śmierci lub aresztowaniu) wtedy cała moja rodzina ma być prześladowana, a więc póki żyje się wstrzymuję z tym i odkładam w czasie.
Nie wiem, czy będą uciekać z miasta, czy zmienią zdanie i będą
  • Odpowiedz