Wpis z mikrobloga

Witam
Dzisiaj streamuje bo znowu obawiam się o życie.
Nie wiem, czy dzisiaj, czy jutro wjadą mi na chatę, czy co, ale dzięki temu czuję się lepiej, bezpieczniej.
Chyba porysuję, albo co innego porobię, żeby nie myśleć o tym całym gównie.
Będę pewnie siedział całą noc wraz z kotem.
Jak ktoś chce pogadać, popisać to zapraszam.

Kanał:
https://www.youtube.com/@zygmundo

#przegryw #narkotykizawszespoko #narkotyki #patologiazewsi #przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #lgbt #policja #teczowepaski #bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm #depresja #psychologia #psychiatria #neet #samotnosc #samobojstwo <-- dopisuje ten tag bo obawiam się, że to mi zrobią.
Wołam bo boję się szadoła.
@Alvarez17 @kontophone @Ptysiu_323 @AKOMU_TOPOTRZEBNE @prawiczek92 @PrawdziwyEuropejczyk @ZwyklyRoman @Dadd_yissuess0 @midalohn @grand_khavatari @psychol-denty @kamilek123 @3cytryny @Mr_3nKi_ @StanMarsh93 @ProstyHuop @drobne_na_taryfe @AspirantAndrzej @mieszankaBiaukowa @sesesesese @ArystokracjaPomarancza @ChrisRedfield @MrCALVIN @farbowanylisek @dongio @Egeszege21 @sensuel @przegro_pisarz @Halineusz @Glikol_Propylenowy @LulxdPL @AkiM1223 @p3k1 @29Promises @power-weak @PepeChad
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@walnietyszcurwtoalecie sry, że tak ostro ale ile można. Ja co jakiś czas sprawdzam te jego wpisy czy poszedł już do tego lekarza a on dalej pisze to, co miesiąc temu, że to dzisiaj go odjebia xd ale nie nie wczoraj to pomyłka to będzie dzisiaj i zobaczymy kto będzie miał rację xdd Bo on ma informacje z kontrwywiadu, że zaraz mu antyterrorka wpadnie na chatę #!$%@? jego chora matkę, bo c
  • Odpowiedz
@walnietyszcurwtoalecie:
Nie ma innych powodów. Tzn. są - wymyślone przez nich samych, które mają ich usprawiedliwiać w oczach gawiedzi.
@JoseRaulCapablanca01
Za dużo sobie dopisujesz.
I podoba mi się ten schemat "schizofrenik - on komuś coś zrobi już dziś , już jutro, pojutrze".
Mimo wszystko dalej będę postował, nagrywał - do końca, aż mnie odjebioo.
A do lekarza pójdę, jak się trochę uspokoi i będę mógł na niego zarobić.
  • Odpowiedz