Wpis z mikrobloga

Witam
Dzisiaj streamuje bo znowu obawiam się o życie.
Nie wiem, czy dzisiaj, czy jutro wjadą mi na chatę, czy co, ale dzięki temu czuję się lepiej, bezpieczniej.
Chyba porysuję, albo co innego porobię, żeby nie myśleć o tym całym gównie.
Będę pewnie siedział całą noc wraz z kotem.
Jak ktoś chce pogadać, popisać to zapraszam.

Kanał:
https://www.youtube.com/@zygmundo

#przegryw #narkotykizawszespoko #narkotyki #patologiazewsi #przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #lgbt #policja #teczowepaski #bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm #depresja #psychologia #psychiatria #neet #samotnosc #samobojstwo <-- dopisuje ten tag bo obawiam się, że to mi zrobią.
Wołam bo boję się szadoła.
@Alvarez17 @kontophone @Ptysiu_323 @AKOMU_TOPOTRZEBNE @prawiczek92 @PrawdziwyEuropejczyk @ZwyklyRoman @Dadd_yissuess0 @midalohn @grand_khavatari @psychol-denty @kamilek123 @3cytryny @Mr_3nKi_ @StanMarsh93 @ProstyHuop @drobne_na_taryfe @AspirantAndrzej @mieszankaBiaukowa @sesesesese @ArystokracjaPomarancza @ChrisRedfield @MrCALVIN @farbowanylisek @dongio @Egeszege21 @sensuel @przegro_pisarz @Halineusz @Glikol_Propylenowy @LulxdPL @AkiM1223 @p3k1 @29Promises @power-weak @PepeChad
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zamordowany_przez_policje_pedau: prywatny psychik za 200zł i chodzisz co 3 miesiące, a nfz ubezpieczenie to możesz się zarejestrować w urzędzie pracy przez internet, u mnie np dopiero po 2 miesiącach jest termin żeby się przyjść odhaczyć, skoro twoi wrogowie są tacy potężni to nic ci nie pomoże jakieś niewychodzenie z domu więc daj z tym spokój i żyj normalne
  • Odpowiedz
@Dadd_yissuess0:
Schody i piętra to był żart @AKOMU_TOPOTRZEBNE
Ja tu na poważnie pisze, chcą mnie odwalić na mieście, jak się nie uda to wjazd na chatę, jak to nie pyknie to zostanę niedługo aresztowany i zrobią mi #samobojstwo na dołku. Jeśli to by im nie pykło to zrobią ze mnie pedofila, żeby więźniowie się mną zajęli i zrobili mi "samobójstwo", czyli powieszą mnie na celi.
To są
  • Odpowiedz
@walnietyszcurwtoalecie: chłop jest jebniety na banie wystarczy poczytać jego wpisy i zobaczyć jak wygląda, po co ktoś miałby chcieć cokolwiek zrobić jakiemuś losowemu gejowi który wychodzi z domu tylko do żabki i #!$%@? w wowa. Chłop siedzi w oknie 24/7 i się dziwi, że ludzie się dziwnie gapią - ciekawi ich pewnie obraz paranoika który całymi dniami kampi przez okno na nich i myśli, że go nie widać. JUZ TERAZ
  • Odpowiedz
@walnietyszcurwtoalecie: w dodatku wiesz zapewne ciągłe siedzenie w chacie, granie w wowa, zioło, pewnie #!$%@? dieta/brak witamin, brak snu, oporowe walenie konia, zero słońca, kontaktów z ludźmi, zero ruchu, jakieś nieprzepracowany traumy, ukryte skłonności paranoidalne i masz wybuchową mieszanke która później pisze takie wysrywy zamiast iść po pomoc. Właśnie to odróżnia zdrową psychicznie osobę od chorej, bo zdrowa osoba jeśli wie, że coś się zaczyna złego dziać idzie po pomoc
  • Odpowiedz