Wpis z mikrobloga

Chce jechać z koleżankami na babskie wakacje za granice z dziewczynami na kilka dni, a niebieskiemu sie to nie podoba..
Że niby co, że będę go zdradzać? - tak, dokładnie o to nam chodzi... wszystkie jedziemy tam żeby przez 5 dni mieć nieprzerwane orgie z kim popadnie...
Weźcie coś doradźcie bo nie wiem już co robić.

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 54
@JestemKolejnymRozowymPaskiem Przecież to brzmi jak scenariusz na gangbang, czego się dziwisz 🙃 a na poważnie, widać, że on Ci po prostu nie ufa, a po drugie pewnie wie z autopsji jak mogą kończyć się takie wypady, ja mimo, że w 100% ufam swojej kobiecie to i tak miałbym gdzieś z tyłu te wszystkie mężatki z którymi miałem do czynienia zdejmujace majtki przez głowę po paru drinkach 😉
  • Odpowiedz
  • 22
"Leć i nie przejmuj się" tylko nie zdziw się potem, że nie będziesz miała do kogo wracać. Usiądźcie jak dorośli ludzie i porozmawiajcie głęboko, na temat jego odczuć/uczuć/doświadczeń, spróbujcie razem znaleźć źródło jego obiekcji, jeżeli nie masz sobie nic do zarzucenia to może zachowuje się tak z powodu jakichś doświadczeń z przeszłości niekoniecznie związanych z Tobą?
  • Odpowiedz
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: co tu można doradzić jak sprawa jest jasna: ty zamierzasz jechać i go o tym informujesz. Jemu to się nie podoba i informuje ciebie. Ty mówisz żeby przedstawił jakie konsekwencje wyciągnie. On mówi o konsekwencjach, od fochów po zerwanie. Ty decydujesz czy ulegasz czy stawiasz na swoim.

Jeżeli kiedyś on gdzieś nie pojechał ze względu na twoje stękanie - weź to pod uwagę. Jeżeli męczy cię jego kontrolujący styl
  • Odpowiedz