Wpis z mikrobloga

Witam, dawno nie wrzucałem "schizo" posta, więc już pora...
Każdego dnia staram się ogarniać tyle, ile tylko mogę - sprzątam, gotuję, pomagam matce i głaskam kota, dbam o siebie, coś poczytam, porysuję, pomodlę się(podobno tylko Bóg może mi pomóc). W tym tygodniu nawet pograłem z siostrzeńcem w Warcraft pare godzin, wczoraj byłem w sklepie i aptece, dzisiaj w zusie. Boję się wychodzić z domu - z obrazka dowiecie się dlaczego.
Mimo, iż wyszedłem z domu w tym tygodniu dwa razy - nie zostałem zastrzelony - nie wiem czemu, może ludziom, którzy mieli to zrobić zrobiło się mnie żal, albo mają dobre serduszka i odpuścili, nie wiem i się nie dowiem.
Gdybym był paranoikiem to bym powiedział, że próbują osłabić moją czujność, sprawić, abym poczuł się pewniej i swobodniej wychodził z domu, aby stworzyć więcej dogodnych okazji do odwalenia mnie.

Jeśli tego nie zrobią w najbliższym czasie - problem pozbycia się prześladowanego pedaua, zostanie z powrotem przerzucony na pilską policję.
A mianowicie za jakiś czas muszą mnie aresztować - być może coś komuś odsprzedałem, a oni o tym wiedzą.
Więc będą musieli mnie zawinąć - co stworzy wiele możliwości do pozbycia się mnie na masę różnych sposobów.

Wrzucam na szybko zrobionego screena z programu do mapowania myśli z rozpiską, jak na obecny moment mam zostać odwalony.
Najbardziej obawiam się:
- zostać zastrzelony na ulicy - mogą włożyć mi coś do łapy i udawać, że to w "samoobronie" - chyba sam im ten pomysł podsunąłem, jest dla mnie ujowy bo przez to boję się z chaty wychodzić i nawet zakupy, czy wizyta w aptece po leki dla matki to wyzwanie. Nie noszę ze sobą żadnego "sprzętu", prócz różańca i kluczy do domu xD .
- zrobienie mi samobójstwa - obojętnie, gdzie, czy to na dołku, czy areszcie, albo "wywiezienie do lasu" - łatwo będzie to wszystkim wmówić - "jego akcja na wykopie to była próba zwrócenia na siebie uwagi, wołanie o pomoc hłe hłe". Moja akcja na wykop to rzeczywiście była próba zwrócenia na siebie uwagi, ale nie dlatego, że planuje popełnić s---------o, tylko dlatego, że ktoś planuje mi je zrobić, a ja tego nie chcę bo kocham życie, jestem wierzący i mam w uuuuj rzeczy do zrobienia zanim opuszczę tą dolinę łez.
Myślę, że zrobią ze mnie pedryla - jak prześladują pedaua to zawszę chcą z niego zrobić pedryla. Opcja standard. Albo podrzucą mi coś, albo namówią kogoś, aby kłamał na mój temat. Wtedy nic nie będą musieli robić - współwięźniowie się mną zajmą - powieszą mnie na celi.
Objaśnienie na obrazku.

Mogę też wyjaśnić motywacje, wymówki, narracje, jakie ci ludzi stosują, aby usprawiedliwić sobie zamordowanie niewinnego człowieka - jeśli kogoś będzie to interesowało, albo nie widział moich wcześniejszych wysrywów.

Pozdrawiam i wielkie dzięki za dodatkowe 5 tygodni życia.
Zamieszanie, które dzięki Wam udało się tu zrobić odsunęło zamordowanie mnie w czasie. I chyba nie tylko mnie.

#przegryw #narkotykizawszespoko #n-------i #patologiazewsi #przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #lgbt #policja #teczowepaski #bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm #depresja #psychologia #psychiatria #neet #samotnosc #samobojstwo <-- dopisuje ten tag bo obawiam się, że to mi zrobią.
Wołam bo boję się szadoła.
@PrawdziwyEuropejczyk @ZwyklyRoman @Dadd_yissuess0 @midalohn @grand_khavatari @psychol-denty @kamilek123 @3cytryny @Mr_3nKi_ @StanMarsh93 @ProstyHuop @drobne_na_taryfe @AspirantAndrzej @mieszankaBiaukowa @sesesesese @ArystokracjaPomarancza @ChrisRedfield @MrCALVIN @farbowanylisek @dongio @Egeszege21 @sensuel @przegro_pisarz @Halineusz @Glikol_Propylenowy @LulxdPL @AkiM1223 @p3k1 @29Promises @power-weak @PepeChad
Zamordowanyprzezpolicjepedau - Witam, dawno nie wrzucałem "schizo" posta, więc już po...

źródło: JAK KTO MOŻLIWOŚCI2

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko wyszedłem z domu na 10 minut i takie coś dostaje.
Ogólnie to nie odpuszczą mi bo, gdzieś podałem jakieś ich dane.
Ludzie, którzy od miesiąca planują mnie zamordować nie odpuszczą mi i mnie zamordują bo ja podałem ich dane, a jak bym tego nie zrobił to po prostu zamordowaliby mnie wcześniej.
"Nie wierzgaj się, tylko daj się po prostu zamordować..."
Nie szukajcie tu logiki - od tego jestem ja.
Czasami mi się wydaję, że nikt już nie pamięta za co byłem prześladowany, za co mam zostać zamordowany i że w tym wszystkim po prostu chodzi o składanie ofiar z ludzi.
  • Odpowiedz
@Zamordowany_przez_policje_pedau: odpowiedz sobie na pytanie czy jak ktoś chciałby cię załatwić to by już tego nie zrobił tydzień, dwa, miesiąc temu, myślisz że policja nie ma takich możliwości? nie wbiłaby rano, w nocy na chatę? z tego co mówisz to już wychodziłeś z domu i nic się nie stało
  • Odpowiedz
@xiv7:
Jeśli chodzi o policje, to jeśli ten przykry obowiązek pozbycia się mnie padnie na nich - obstawiam, że będą chcieli mnie chwycić w piątek bo wtedy mogą Cię trzymać cały weekend. Już jest czwartek.
Ogólnie to zabić chcą mnie od trochę ponad miesiąca - wcześniej groźby były, ale takie, których nie brałem na poważnie.
Wydaje mi się, że zamieszanie jakie zrobiłem na necie odsunęło moją śmierć w czasie.
Także
  • Odpowiedz
@Zamordowany_przez_policje_pedau: były już wcześniejsze piątki gdzie mogli cię zatrzymać na cały weekend i co? czekają aż będziesz miał dobry humor? no daj spokój, z tego co mówisz ci ludzie są bandytami i by cię nie mogli załatwić już miesiąc temu, co by im zależało wbić na chatę, nikt ci nie chce zrobić krzywdy
  • Odpowiedz