Wpis z mikrobloga

Aktualizacja wpisu. Zarobiłem już 500 złotych na AI :)

Biznes się rozwija, kolejna piosenka dla kolejnego księdza sprzedana. Wierni zachwyceni. Reakcja tak duża, że w 24h wpadło ponad 2500 wyświetleń na youtube. 119 udostępnień wpisu na facebooku, w tym nawet ichniejsze "sołectwo".

Ale muszę przyznać, że się namęczyłem (z koleżanką robimy piosenki, ale ta akurat raczej moja). Tekst zmieniałem co chwilę, i nie wiedziałem w jaki styl pójść. W końcu stwierdziłem, że ma być coś w stylu. No i 250 zł wpadło, ale myślę, że wysiłek zasługiwał na więcej. Cóż, początki bywają trudne :)

Zastanawiam się nad jednym. Nie mówimy wprost, że to zrobione przez AI. Oczywiście jakby kto pytał, to nie mam problemu powiedzieć. No ale z drugiej strony 250 zł to nie jest dużo, więc myślę, że nie wprowadzam klientów jakoś w błąd. Nie wiem...

#ai #sztucznainteligencja #suno #katolicyzm #heheszki #biznes #ciekawostki #tworczoscwlasna
Dawidk01 - Aktualizacja wpisu. Zarobiłem już 500 złotych na AI :) 

Biznes się rozwij...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@gorzki99: nie to, że nawet ktoś zapłacił, ale serio mega przyjęcie było z tego co piszą. Kobieta, która od nas zamawiała, mówi że ma po mszy tyle wiadomości prywatnych wychwalających ją, że jest w szoku xD
  • Odpowiedz
  • 2
@gorzki99: ale może to zasługa księdza, bo pod poprzednią piosenką mieliśmy hejt na facebooku, bo parafianie za bardzo księdza nie lubili. A tutaj widocznie lubili, bo nikt na księdza nie narzeka.
  • Odpowiedz
  • 1
@gorzki99: no na razie tylko dwa zamówienia przez 3 miesiące praktycznie xD Nie wiem właśnie jak to bardziej rozreklamować, próbowałem reklamy na fb, ale coś słabo to działa.

(A z tym rakiem, no żebyś nie wykrakał...)
  • Odpowiedz
  • 2
@gorzki99: myśleliśmy o czymś w stylu podziękowań dla rodziców na ślubach. Bo dla tych księży już mam trochę dosyć xD No ale chyba musimy zrobić jakąś przykładową. Może się rozwiniemy, chociaż już widzę, że jakaś konkurencja się rozwija (niestety).
  • Odpowiedz
@Dawidk01 to czy wprowadzasz kogoś w błąd to jedno, ale czy licencja generatora na to zezwala? Bo jak Cie ksiądz będzie ścigał to jedno, ale jak się jakieś korpo do ciebie dorwie to gorzej
  • Odpowiedz
  • 4
@j557: tak, to pierwsza rzecz którą sprawdzałem. Suno ma w regulaminie, że prawa autorskie należą do mnie, jeżeli płacę wersję płatną. A ja płacę tą najdroższą wersje nawet, bo za 40 zł mi nie wystarcza, więc płacę 120 zł xD
  • Odpowiedz