Wpis z mikrobloga

Siemka. Pytanie do samochodowych Geeków.
Które auto byście wybrali i dlaczego?
VW Passat 2024, 1.5 150KM TSi
Skoda Superb 2024, 1.5 150 KM TSi
Lexus ES300h 2024, 2.5 218 KM Hybryda

Auto ma służyć podróżom służbowym po kraju. Po godzinach do tatowania dwójki małych dzieci w wieku 2,5 roku oraz noworodek.

Dzięki za pomoc :)
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jacobfcb: przymierzałem V90. Piękny kawał samochodu. Od zawsze jednak jestem fanem superba, bo ma w sumie wszystko co trzeba. U mnie padło na Forestera, bo czasem trafia się trudniejszy teren więc to też jakaś opcja.
  • Odpowiedz
@jacobfcb: Lexus, a dla dzieciakow i baby dokup jakies uzywane tansze kombi "w kolo komina". I tak zajedzie jak chabete, a przynajmniej Ty w podrozach sluzbowych bedziesz komfortowo zarabial pieniadze.
  • Odpowiedz
@Grzesiok camry nie. Jechałem łącznie 3 godziny z czego 1 miasto 2 ekspresówka. Zamula, ale najgorszy jest hałas. Dosłownie jak w pandzie. Nie wiem co poszło nie tak.
  • Odpowiedz
@jacobfcb przymierz fotelik do Lexusa, bo możesz się przed nim nie zmieścić. W passacie nie trzeba - Volkswageny nudne jak VW, ale miejsca to oni mają nie wiadomo skąd. No i przy dwójce bez kombi/suva?
  • Odpowiedz
@jacobfcb: Lexus drożej, mały bagażnik. Ogólnie to nie jest rodzinne auto. W sumie wolałbym Passata albo Superba poprzedniej generacji. Te nowe wielkiej rewolucji nie mają, zmiany to głównie dużo kolorków i monitorów. A nie wszyscy to lubią. Plus zawsze ryzyko chorób wieku dziecięcego.
  • Odpowiedz
camry nie. Jechałem łącznie 3 godziny z czego 1 miasto 2 ekspresówka. Zamula, ale najgorszy jest hałas. Dosłownie jak w pandzie. Nie wiem co poszło nie tak.


@warezki: w tym roku nie wyszła wersja po lifcie i poszło po rozum do głowy z wyciszeniem?
  • Odpowiedz