Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Z ciekawości zapytam co sądzicie o nauce #dunski i ogólnie emigracji do Danii?
Ciągle z tyłu głowy mam (chyba przez częste artykuły na ten temat), że #dania jest w TOP najlepszych krajów do życia i nie pamiętam kiedy czytałem ostatnio jakiś wpis na wykopie o #emigracja tam lub nauce języka (podejrzewam, że mega trudna).

nie jestem z IT ale kojarzę z przeszłości programistów z DK więc otaguje: #it #programowanie #pracait #programista15k #praca
dla zasięgu również: #niemcy #norwegia #szwecja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Z ciekawości zapytam co sądzicie o nauce #dun...

źródło: Borowitz--Denmark

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dania jest w TOP najlepszych krajów do życia


@mirko_anonim: jest, tylko pamietaj ze:
1. te statystyki sa robione tak ze miedzy innymi przepytuje sie ludzi o zadowolenie z zycia, a kraje z kultura niemarudzenia wypadna bardzo dobrze, tylko ze to nie znaczy ze jest tak mniej depresji albo samobojstw. Jest nawet taki pozorny paradoks - "najbardziej zadowolone" z zycia kraje sa tez wysoko w ilosci samobojstw i lykaja duzo antydepresantow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. to ze sie bardzo dobrze zyje rodowitym mieszkancom nie znaczy ze imigrantom bedzie tak samo. Wez pod uwage koszta wynajmu, inna mentalnosc ludzi, a takze to ze nawet majac obiektywnie wiecej bedziesz, tez obiektywnie, mial dookola wiecej bardziej zamoznych od siebie ludzi niz w Polsce, czyli jakby spadniesz w drabinie
  • Odpowiedz